tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Poświętne

 Rodzinnie w Dębie

 
Obchody Dnia Babci i Dziadka

Styczeń jest miesiącejm, w którym obchodzimy dwa szczególne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. To bardzo dobra okazja do wyrażenia wdzięczności za wszystko, czym obdarzają nas babcie i dziadkowie. Możemy wówczas w szczególny sposób podziękować za ciepło i miłość, których doświadczamy z ich strony każdego dnia.
Jak co roku o swoich bliskich pamiętali uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej w Dębie. W tym roku ze względu na termin ferii zimowych uroczystość miała miejsce 13 stycznia.
Uczniowie przygotowali występ, w którym zaprezentowali okolicznościowe piosenki i wiersze. Zapewnili jednocześnie, że najbardziej na świecie kochają babcię i dziadka. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Wielką radość sprawiły im prace plastyczne dzieci, przedstawiające ich samych. Następnie seniorzy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i zabawę przy muzyce. Do tańca przygrywał zespół muzyczny, ponieważ tego dnia odbyła się również choinka szkolna. Zrobiono oczywiście pamiątkowe zdjęcia.
Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do wspomnień związanych z dzieciństwem i dorastaniem oraz umocnienia więzi rodzinnych i miłego spędzenia czasu. Dziadkowie już teraz zapewnili, że za rok odwiedzą nas znów.


Monika Skoneczna   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
W dziale Poświętne dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »