tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Przed wylotem powitali Justynę

 
Kadra górali szlifuje formę w Grecji

W poniedziałek, 1 marca reprezentacja Polski seniorów w kajakarstwie górskim wyleciała na dwutygodniowe zgrupowanie do Aten. W dziewięcioosobowej kadrze jest dwoje zawodników Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica - kajakarka Małgorzata Milczarek oraz kanadyjkarz Grzegorz Kiljanek. W składzie znajdują się również drzewiczanie reprezentujący barwy Krakowskiego Klubu Kajakowego - Natalia Pacierpnik i Piotr Szczepański.
Co ciekawe, czekając na samolot górale mieli okazję obejrzeć powitanie Justyny Kowalczyk wracającej z Igrzysk Olimpijskich w Vancouver. Widzieli medale i całą medialno-artystyczną otoczkę uroczystości. Według ich zgodnej opinii, w telewizji biegaczka wydaje się wyższa.
Z kajakarzami był na Okęciu prezes LKK Drzewica Krzysztof Supowicz, który w 2004 roku sam brał udział w letniej olimpiadzie startując na torze w Atenach. Teraz na olimpijskim obiekcie, otwieranym na sesje treningowe kilka razy w roku, pływają obecni reprezentanci.
Podopieczni nowego szkoleniowca kadry Czecha Frantiska Valika szlifują formę przed inauguracją sezonu 2010. Ich pierwszym poważnym startem na arenie międzynarodowej będą zawody w niemieckim Markkleebergu od 2 do 4 kwietnia bądź Krakowskie Slalomy zaplanowane na 17 i 18 kwietnia.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (660) z dnia 5 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »