tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Place zabaw wybudują radomianie

 

Urząd Gminy i Miasta rozstrzygnął przetarg na budowę placu zabaw w Radzicach Małych oraz budowę placu zabaw i boiska w Brzuzie. Najkorzystniejsze oferty zaproponował Zakład Remontowo?Usługowo?Konserwacyjny Henryka Łagowskiego z Radomia.
Wartość inwestycji w Radzicach Małych wyniesie 69.065,08 zł. Zadaniem zwycięskiej firmy będzie m.in. wyrównanie terenu z wykonaniem nawierzchni amortyzującej, montaż ogrodzenia, zestawu do zabawy, ławek, kosza na śmieci, tablicy informacyjnej i stolika rekreacyjnego z betonu oraz wykonanie nasadzeń z krzewów ozdobnych.
Koszt budowy placu zabaw i boiska w Brzuzie oszacowano na 120.706,67 zł. W tym przypadku radomianie będą mieli więcej pracy. Budując boisko o wymiarach 36x66 m wyrównają teren (w planach jest humusowanie warstwą ziemi urodzajnej i obsianie trawą), zamontują bramki do piłki nożnej, piłkochwyty i ogrodzenie. Na potrzeby placu zabaw wyrównają teren wraz z wykonaniem nawierzchni amortyzującej, zamontują zestaw do zabawy, ławki, kosz na śmieci, tablicę informacyjnej oraz ogrodzenie. Wybudują także drewnianą wiatę.
Termin wykonania inwestycji upływa 31 października. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013, działania ?Odnowa i rozwój wsi?.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (787) z dnia 10 Sierpnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »