Kolejne zwycięstwo Jacka Wojtarka

Biegi długodystansowe

W sobotę, 21 stycznia w warszawskiej Falenicy odbyła się III edycja Grand Prix Biegów Górskich. Bardzo dobre wyniki zanotowali zawodnicy z naszego terenu.
Na dystansie 3 km i 333 m wystartowało 52 biegaczy. Trzecie zwycięstwo z rzędu odniósł Jacek Wojtarek (na zdjęciu) z Agrobaru Sitowa. Uzyskał czas 12 min i 58 s, co dało mu pierwsze miejsce w kategorii wiekowej M?21. Trzeci był Szymon Wiktorowicz (LUKS Ekonomik) z czasem 14:27, dzięki czemu wygrał w kategorii M?16. Dziewiątą pozycję zajął Adrian Sroka z (LUKS Ekonomik) z czasem 15:42, co dało mu drugie miejsce w kategorii M?16.
Dziesiąta w klasyfikacji generalnej i pierwsza wśród kobiet była Łucja Wiktorowicz (LUKS Ekonomik) z czasem 15:51. Nasza biegaczka zwyciężyła w kategorii K?14.
Piętnaste miejsce a drugie w gronie kobiet wywalczyła Natalia Białek (LUKS Ekonomik). Uzyskując czas 17:00 zajęła drugą pozycję w kategorii K?12.
Siedemnaste miejsce w klasyfikacji generalnej i trzecie w grupie kobiet zajęła Emilia Białek (LUKS Ekonomik). Jej czas to 17:01. Emilia była druga w kategorii K?14.
Dziewiętnasta i zarazem czwarta wśród pań była Daria Leśniewska (LUKS Ekonomik) z czasem 17:18. Dało jej to pierwsze miejsce w kategorii K?12.
Na miejscu dwudziestym (piątym w gronie kobiet) bieg ukończyła Aleksandra Krajewska (LUKS Ekonomik) z czasem 17:30. Ola zajęła trzecią pozycję w kategorii M?14..
Ze startu na start wyniki naszych biegaczy są coraz lepsze. Opocznianie stają się wizytówką biegów górskich w warszawskiej Falenicy.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (759) z dnia 27 Stycznia 2012r.