tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Gminny konkurs fotograficzny

 
Przypominamy, że gmina organizuje konkurs fotograficzny pn. "Drzewica w obiektywie". Jego celem jest promocja walorów przyrodniczo?krajobrazowych, zabytków, folkloru, ciekawych miejsc i obiektów znajdujących się w mieście i okolicach

Inicjatywa została skierowana do młodzieży szkolnej poniżej 18 lat, zamieszkałej na terenie gminy i miasta Drzewica. Przedmiotem konkursu mogą być krajobrazy, zabytki, przyroda, architektura i urokliwe miejsca. Warunkiem uczestnictwa ? po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego ? jest przesłanie lub dostarczenie organizatorowi zdjęć w wersji elektronicznej na nośniku CD/DVD w formacie .jpg oraz w wersji papierowej.
Zdjęcia powinny być wykonane w minimalnej rozdzielczości 1600x1200 pikseli oraz wywołane w formacie nie mniejszym niż 13x18 cm. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 fotografii własnego autorstwa, nie publikowanych wcześniej i nie zgłaszanych do innych konkursów.
Zgodnie z regulaminem, prace należy dostarczyć do UGiM w zaklejonej kopercie z dopiskiem: "Konkurs fotograficzny ? Drzewica w obiektywie". Do fotografii trzeba dołączyć formularz zgłoszeniowy. Termin dostarczania prac upływa 30 września.
Wyboru laureatów dokona komisja, złożona z przedstawicieli UGiM, Ośrodka Kultury oraz SP im. Polskich Olimpijczyków. Ocenie podlegać będzie nie tylko poprawność techniczna zdjęć, ale przede wszystkim kreatywność oraz wizja artystyczna.
Werdykt w dwóch kategoriach ? uczniów szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych ? zostanie podjęty do 14 października. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody rzeczowe.
Za organizację konkursu odpowiada referat organizacji, promocji i kadr UGiM. Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie www.drzewica.pl oraz w pokoju nr 13b UGiM.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 33 (892) z dnia 15 Sierpnia 2014r.
W dziale Drzewica dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »