tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Miejscowe zagrożenia
19 marca: * w Prymusowej Woli (gm. Sławno) trzy zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej oraz udzieliły wsparcia osobom poszkodowanym * w Żdżarach (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i wyciągał autobus z zaspy śnieżnej * w Opocznie przy ul. Żeromskiego jeden zastęp PSP pomagał w transporcie osoby poszkodowanej z pierwszego piętra budynku mieszkalnego do karetki pogotowia ratunkowego.
21 marca: * w Wójcinie (gm. Paradyż) trzy zastępy PSP i OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej, udzieliły pomocy dwóm poszkodowanym oraz neutralizowały plamę substancji ropopochodnej * w Bielowiceach (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP wycinał gałęzie utrudniające bocianom dostęp do gniazda.
22 marca: * w Opocznie na ul. Kwiatowej dwa zastępy z PSP usuwały nawisy śnieżne oraz sople lodu, stwarzające zagrożenie dla pieszych * w Wójcinie (gm. Paradyż) strażacy z trzech zastępów z PSP i OSP zabezpieczali miejsce kolizji oraz neutralizowali rozlaną substancję ropopochodną.

Pożary
22 marca: * w Sobawinach (gm. Opoczno) sześć zastępów z PSP i OSP gasiło stodołę oraz rozbierało nadpaloną konstrukcję * w Białaczowie na ul. Polnej pięć zastępów PSP i OSP gasiło dach domu mieszkalnego i rozbierało nadpaloną konstrukcję.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (820) z dnia 29 Marca 2013r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »