tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


21 lipca: * w Zarzęcinie (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP usuwał drzewa powalone na drogę gminną * w Opocznie na ul. Maksymiliana Kolbego jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z budynku gospodarczego * w Alfonsowie (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z piwnicy * w Opocznie na ul. Kolberga jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os ze strychu budynku mieszkalnego * również w Opocznie, na ul. Powstańców Wielkopolskich jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z wnętrza garażu * w Kozeninie (gm. Sławno) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os z budynku gospodarczego * w Mniszkowie na ul. Mickiewicza jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os z budynku mieszkalnego.
22 lipca: * w Ziębowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z budynku gospodarczego * w Opocznie, na ul. ul. Partyzantów dwa zastępy PSP usuwały nadłamane konary znad szpitala * w Przyłęku (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os z budynku mieszkalnego * w Buczku (gm. Poświętne) jeden zastęp PSP gasił płonący słup energetyczny.
23 lipca: w Sławnie Kolonoii jeden zastęp PSP i jeden OSP usuwały plamę oleju z drogi gminnej * w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z budynku mieszkalnego * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej cztery zastępy PSP i jeden OSP gasiły więźbę dachową * w Krasiku (gm. Paradyż) jeden zastęp OPS gasił trawy na nieużytkach.
24 lipca: * w Krasiku (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, udzieliły pomocy przedmedycznej poszkodowanym i usuwały skutki.
25 lipca: * w Brzustowcu (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zalanej kotłowni * w Sobieniu (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zalanej piwnicy * w Paradyżu na ul. Koneckiej jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego, udzieliły pomocy przedmedycznej poszkodowanym i usuwały skutki * w Paradyżu na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os z poddasza budynku mieszkalnego.
26 lipca: * w Celestynowie (gm. Sławno) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo szerszeni z budynku gospodarczego * w Opocznie na ul. Akacjowej dwa zastępy PSP usuwały gniazdo os z poddasza budynku mieszkalnego * w Opocznie, na ul. Granicznej dwa zastępy PSP wypompowywały wodę z piwnic kościoła * w Stawowiczkach (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z piwnic budynku mieszkalnego * w Świeciechowie (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os z budynku mieszkalnego * w Strzelcach (gm. Mniszków) sześć zastępów OSP i jeden PSP gasiło pożar stodoły.
27 lipca w Świeciechowie (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os z poddasza budynku mieszkalnego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (890) z dnia 1 Sierpnia 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »