tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Dach do remontu

 
Gminna inwestycja w Domasznie

W czwartek, 27 czerwca Urząd Gminy i Miasta ogłosił przetarg na remont dachu budynku szkoły podstawowej w Domasznie. Inwestycja zostanie zrealizowana w wakacje.
Zakres rzeczowy zadania obejmuje: demontaż istniejących obróbek blacharskich, orynnowania i parapetów zewnętrznych, wykonanie obróbek blacharskich na dachu budynku szkoły, dachu kotłowni oraz daszkach nad wejściami (pow. 65 m2), pokrycie dachów o pow. 904 m2 blachą trapezową, wykonanie orynnowania z rur PCW, instalacji odgromowej oraz parapetów zewnętrznych w całym budynku.
Zamówienie przewiduje ponadto przełożenie istniejącej opaski z płyt chodnikowych wokół szkoły z nadaniem jej spadku od budynku, montaż cieków z prefabrykowanych kształtek w celu odprowadzenia wód opadowych z rur spustowych, naprawę betonowych schodów zewnętrznych (wejście boczne do kuchni i tylne) poprzez skucie spękanego betonu i odtworzenie schodów z betonu. Kolejne zadanie to naprawa spodów daszków przy wejściu głównym i tylnym.
Do 12 lipca gmina przyjmuje oferty przetargowe. Wygra firma, która przedstawi najniższa cenę. Na zrealizowanie inwestycji będzie miała czas do 24 sierpnia.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 28 (835) z dnia 12 Lipca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »