tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Zwycięstwo ze OSP Sławna

 
Trzeci strażacki turniej halowej piłki nożnej jednostek OSP gminy Sławno



Drużyna Sławna i organizatorzy


W niedzielę, 21 lutego w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sławnie rozegrano trzeci strażacki turniej halowej piłki nożnej jednostek OSP. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z jednostek działających w Sławnie, Kamieniu, Prymusowej Woli, Szadkowicach, Zachorzowie-Kolonii, Unewlu, Olszowcu i nowo powstałej jednostki w Kozeninie.
Poprzez losowanie organizatorzy turnieju podzielili zespoły na dwie grupy rozgrywkowe, w których rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Po dwie najlepsze drużyny z grup awansowały do dalszej rywalizacji.
Ostatecznie najlepsi okazali się druhowie ze Sławna, którzy w finale pokonali strażaków z Kozenina.

Wyniki
Grupa I
OSP Szadkowice - OSP Kozenin 0:1
Bramkę zdobył Artur Jabłoński.
OSP Zachorzów-Kolonia - OSP Sławno 1:4
Bramkę dla OSP Zachorzów zdobył Michał Cieślikiewicz; dla OSP Sławno gole zdobyli: Dominik Biskup i Krystian Pietrzyk po 2.
OSP Szadkowice - OSP Zachorzów-Kolonia 1:0
Bramkę zdobył Marcin Wróblewski.
OSP Kozenin - OSP Sławno 0:3
Bramki strzelili: Dominik Biskup 2 i samobójcza
OSP Kozenin - OSP Zachorzów-Kolonia 5:2
Bramki dla OSP Kozenin strzelili: Artur Jabłoński i Mateusz Karkocha po 2, Szczepan Karkocha 1; dla OSP Zachorzów gola uzyskał Michał Marcinkiewicz.
OSP Szadkowice - OSP Sławno 0:1
Bramkę dla OSP Sławno zdobył Dominik Biskup.

Tabela
1. OSP Sławno 3 9 6:1
2. OSP Kozenin 3 6 6:5
3. OSP Szadkowice 3 3 1:2
4. OSP Zachorzów 3 0 3:10

Grupa II
OSP Unewel - OSP Olszowiec 3:0
Bramki dla OSP Unewel zdobyli: Jan Wuls 2, Radosław Latocha 1.
OSP Kamień - OSP Prymusowa Wola 3:1
Bramki dla OSP Kamień zdobyli: Jacek Bielas 2, Damian Bielas 1; dla OSP Prymusowa Wola Jakub Sędkowski.
OSP Unewel - OSP Kamień 2:3
Bramki dla OSP Unewel zdobyli: Radosław Latocha, Łukasz Majkowski; dla OSP Kamień: Jacek Zdulski, Jacek Bielas, Damian Bielas.
OSP Olszowiec - OSP Prymusowa Wola 2:3
Bramki dla OSP Olszowiec zdobyli: Dawid Biskup, Damian Dębowski; dla OSP Prymusowa Wola: Jakub Sędkowski, Piotr Werłos, Grzegorz Krakała.
OSP Unewel - OSP Prymusowa Wola 0:3
Bramki dla OSP Prymusowa Wola strzelili: Krzysztof Jachimowski 2, Arkadiusz Kłobucki 1.
OSP Olszowiec - OSP Kamień 3:3
Bramki dla OSP Olszowiec zdobyli: Damian Dębowski 2, Artur Zdonek 1; dla OSP Kamień: Jacek Bielas 2, Damian Bielas 1.

Tabela
1. OSP Kamień 3 7 9:6
2. OSP Prymusowa Wola 3 6 7:5
3. OSP Unewel 3 3 5:6
4. OSP Olszowiec 3 1 5:9

Mecze półfinałowe
OSP Sławno - OSP Prymusowa Wola 3:1
Bramki dla OSP Sławno zdobyli: Dominik Biskup 2, Krystian Pietrzyk; dla OSP Prymusowa Wola gola uzyskał Jakub Sędkowski.
OSP Kozenin - OSP Kamień 3:2
Bramki dla OSP Kozenin zdobyli: Szczepan Karkocha, Artur Jabłoński, Witold Poborski; dla OSP Kamień dwa gole strzelił Damian Bielas.

Mecz o trzecie miejsce
OSP Prymusowa Wola - OSP Kamień 5:2
Bramki dla OSP Prymusowa Wola zdobyli: Jakub Sędkowski, Grzegorz Krakała, Piotr Werłos, Paweł Wojciechowski, Krzysztof Jachimowski; dla OSP Kamień: Jacek Bielas, Damian Bielas.
Drużyna OSP Prymusowa Wola wystąpiła w składzie: Krzysztof Jachimowski, Paweł Wojciechowski, Grzegorz Krakała, Jakub Sędkowski, Łukasz Kołodziejczyk, Paweł Gwadera, Rafał Gwadera, Piotr Werłos, Arkadiusz Kłobucki, Grzegorz Gajewski, Radosław Gajewski.
Ekipa OSP Kamień zgrała w składzie: Jacek Zdulski, Krzysztof Pietrzyk, Kamil Podębniak, Jacek Bielas, Jarosław Dąbrowski, Damian Bielas, Michał Bielas.

Finał
OSP Sławno - OSP Kozenin 1:0
Bramkę zdobył Dominik Biskup.
Zwycięski zespół występował w składzie: Robert Filipczak, Krzysztof Wach, Krystian Pietrzyk, Dariusz Pietrzyk, Dominik Biskup, Norbert Robak, Przemysław Bogusławski, Marek Filipczak, Dariusz Kszczot.
OSP Kozenin zagrał w składzie: Paweł Kędziora, Sławomir Antosik, Krzysztof Mikołajczyk, Witold Poborski, Tomasz Nawrocki, Mateusz Karkocha, Szczepan Karkocha, Artur Jabłoński, Paweł Pietrzyk.
Królem strzelców turnieju został Dominik Biskup z drużyny OSP Sławno, zdobywca 8 bramek.
Pamiątkowe puchary najlepszym wręczał wójt gminy Tadeusz Wojciechowski, a dyplomy prezes ZOSP RP w Sławnie Jan Melka oraz komendant gminny Stanisław Wiktorowicz.
Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego Zbigniew Fura i Remigiusz Łubowski.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »