tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Zwycięstwo i awanse na koniec sezonu

 
Tancerze Studia Tańca TICO bardzo mocnym akcentem zakończyli sezon taneczny 2011/2012

Na rozegranym 30 czerwca turnieju o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Wola na najwyższym stopniu podium stanęli Piotr Mazur i Klaudia Pietrzyk, wygrywając rywalizację w kategorii powyżej 15 roku życia, w klasie tanecznej E. Zwycięstwo dało Piotrowi i Klaudii awans do klasy tanecznej D po niespełna czterech miesiącach wspólnego tańczenia.
Dla Artura Kwapisa i Marleny Stanek ostatni turniej w sezonie zakończył się podwójnym sukcesem. Po pierwsze podopieczni Tomasza Miękusa zajęli trzecie miejsce w stylu standardowym, wśród par C?klasowych powyżej 15 roku życia.
Po drugie, i co ważniejsze, opoczyńscy tancerze wytańczyli awans do mistrzowskiej klasy B w stylu standardowym. Jest to drugi w ostatnim czasie awans tancerzy TICO do wysokiej klasy tanecznej. Tydzień wcześniej, po zajęciu trzeciego miejsca na turnieju w Częstochowie, do klasy B w stylu standardowym awansowali Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz, występujący w kategorii par 12?, 13?letnich.
Trener TICO Tomasz Miękus nie kryje zadowolenia z wyników osiągniętych przez jego podopiecznych. Ogółem w zakończonym sezonie nasze pary kilkanaście razy stawały na najwyższym stopniu podium zawodów tanecznych i wytańczyły kilka awansów do wyższych klas. W kolejce na awanse czekają już następne duety, a na swoje debiuty na parkietach turniejowych czekają nowe pary TICO.

Artur Kwapis i Marlena Stanek

Piotr Mazur i Klaudia PietrzykArtykuł ukazał się w wydaniu nr 27 (782) z dnia 6 Lipca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »