tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Zwycięstwa Kozenina i Kunic

 
Minipiłka ręczna w SławnieUczestnicy mistrzostw gminy Sławno w minipiłce ręcznej


5 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sławnie odbyły się gminne eliminacje zawodów minipiłki ręcznej. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn chłopców i 4 drużyny dziewcząt.
W grupie chłopców najlepsi okazali się uczniowie z PSP w Kozeninie. W finale wygrali 6:1 z PSP w Zachorzowie. Trzecie miejsce zajęli uczniowie PSP w Sławnie.
Skład zwycięskiej drużyny PSP w Kozeninie: Szymon Surma, Kacper Zalewski, Arkadiusz Wach, Mateusz Zdulski, Cezary Mikołajczyk, Bartłomiej Świątek, Aleksander Kędziora, Kacper Świątek, Patryk Stępień, Łukasz Skoczek. Drużynę przygotował Rafał Kołodziejczyk.
W kategorii dziewcząt najlepsze były uczennice PSP w Kunicach, które wygrały wszystkie rozegrane spotkania. Drugie miejsce wywalczyła drużyna PSP w Zachorzowie. Trzecią lokatę zajęły dziewczęta z PSP w Kozeninie.
Skład zwycięskiej drużyny PSP w Kunicach: Joanna Kępska, Natalia Małocha, Klaudia Melka, Aleksandra Najmanowicz, Sylwia Warczyńska, Wiktoria Małocha, Dominika Wędzikowska, Patrycja Składowska. Drużynę przygotował Remigiusz Łubowski.
Zwycięskie drużyny będą reprezentować gminę Sławno w eliminacjach powiatowych.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (822) z dnia 12 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »