tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Bar pod chmurką
Trzeba być wyjątkowo zdeterminowanym, by przy mrozach, jakie ostatnio trzymają, chcieć się napić w barze pod chmurką. Ale jak się ma 15 lat, to najgłupsze pomysły nie wydają się wcale takie złe… 26 stycznia, o godz. 15.00 zatrzymany został 15–latek, który w miejscu publicznym spożywał alkohol wysokoprocentowy. Widocznie dopiero zaczynał, bowiem badanie urządzeniem pomiarowym wykazało obecność ok. 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawa znajdzie swój epilog w sądzie dla nieletnich.

Z kontenera
26 stycznia około godz. 20.00 w Żarnowie nieznani sprawcy skradli z kontenera przy ul. Przedborskiej 6 pustych butli gazowych, czym spowodowali szkodę w wysokości 600 zł.

Odjechały
* 27 stycznia o godz. 18.15 w Opocznie nieznany sprawca skradł na ul. Partyzantów niebieski rower damski.
* 31 stycznia w Opocznie nieznany sprawca skradł z klatki schodowej domu przy ul. Kopernika rower „Jubilat”.

Złodziej czy wandal?
Wieczorem, 28 stycznia w Bielowicach (gm. Opoczno) nieznany sprawca uszkodził audi 80 w ten sposób, że urwał antenę i przebił dwie opony. Sprawca nie zadowolił się tylko niszczeniem, bowiem przy okazji skradł cztery kołpaki.

Miał farta
Nie wiadomo, czym mogłaby zakończyć się zimowa przygoda 48–letniego, nietrzeźwego mężczyzny leżącego na drodze, gdyby nie fakt, że został w porę znaleziony przez dwóch mężczyzn.
30 stycznia, o godz. 13.20 ojciec z synem znaleźli na drodze z Wójcina do Mniszkowa, w pobliżu Świeciechowa, leżącego mężczyznę, który skarżył się na silny ból nogi, która – jak się potem okazało – była złamana. Mężczyzna nie potrafił powiedzieć, w jakich okolicznościach doznał urazu. Policjanci sprawdzili więc, czy nie doszło do potrącenia pieszego przez pojazd. Żadnych śladów jednak nie było, najprawdopodobniej do urazu doszło na skutek upadku.

Miał pecha
Na pewno nie na taki mały łup liczył złodziej, który pomiędzy 29 a 31 stycznia włamał się do sklepu w Opocznie przy ul. Armii Krajowej i z kasy fiskalnej skradł gotówkę w wysokości zaledwie… 94 zł.

A poza tym…
W okresie pomiędzy 30 stycznia a 1 lutego nieznany sprawca skradł na terenie ogródków działkowych w Opocznie na Błoniach kabel zasilający altankę. A poza ty nic na działkach się nie dzieje.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (708) z dnia 4 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »