tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Wręczał
6 października funkcjonariusze policji z wydziału prewencji zatrzymali 27–letniego Błażeja D. który – podczas legitymowania – próbował wręczyć policjantom korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. 27–latek chciał uniknąć w ten sposób konsekwencji za popełnione wykroczenie. Nie tylko, że nie uniknął, lecz w trybie przyśpieszonym odpowiedział również za usiłowanie wręczenia łapówki…

Z budowy
W okresie od 2 do 6 października w Grudzeniu Kolonii (gm. Sławno) z terenu budowy zatoczki autobusowej nieznani sprawcy skradli 6–metrową rurę z tworzywa sztucznego, wartości 780 zł.

Jeszcze o dopalaczach
Mieliśmy nadzieję, że nie będziemy już pisać o dopalaczach, a jednak musimy, skoro w nocy, 7 października w Opocznie nieznani sprawcy chcieli włamać się do sklepu „Kolekcjoner” na ul. Piotrkowskiej. Uszkodzili roletę i wybili okno wystawowe, a mimo to celu nie osiągnęli i nie dostali się do wnętrza sklepu. Powiadomiono o tej sprawie właściciela, by przyjechał i zabezpieczył mienie. Ten jednak zwlekał z przyjazdem i – chciał nie chciał – sklepu z dopalaczami musieli pilnować policjanci, by nie dostał się do wnętrza nikt niepowołany.
Przy okazji mamy informację (nieoficjalną, bo jeszcze nie potwierdzoną) – podobno wszyscy właściciele lokali w Opocznie i w Drzewicy, którzy wynajmowali je na sklepy kolekcjonerskie, wymówili umowy najmu w trybie natychmiastowym. Może to być już prawdziwy koniec tematu z dopalaczami? Oby!

Z samochodu
10 października, o godz. 1.30 w Kruszewcu (gm. Opoczno) z zaparkowanego obok dyskoteki opla vectry skradziono tablice rejestracyjne.

Z koparki
W okresie pomiędzy 8 a 11 października w Szadkowicach (gm. Sławno) nieznani sprawcy skradli klucze nasadowe, wartości 200 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (692) z dnia 15 Października 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »