tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Żagielfinanse oferuje:
Pożyczki BANKOWE ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Pijane matki
14 kwietnia aż sześcioro opoczyńskich dzieci trafiło do rodzin zastępczych, tylko dlatego, że ich matki nie potrafiły zapewnić im należytej opieki. Były zbyt zajęte piciem alkoholu…
Policjanci zatrzymali i osadzili w Policyjnej Izbie Zatrzymań pijaną 23–letnią kobietę, która miała opiekować się dwójką swoich dzieci: 4–letnim chłopcem i 2–letnią dziewczynką. Badanie ujawniło obecność 2,02 promila alkoholu. Do zatrzymania doszło w mieszkaniu przy ul. Inowłodzkiej.
Druga matka, 36–letnia kobieta, próbowała opiekować się czwórką dzieci: 4–letnią dziewczynką i trójką chłopców w wieku 1, 3 i 6 lat. Piszemy „próbowała”, bo nie była w stanie. Była kompletnie pijana. Badanie ujawniło obecność aż 3,07 promila alkoholu! Obie kobiety po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty o narażenie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia swoich dzieci.

Z samochodu
15 kwietnia, o godz. 0.50, zmęczony zapewnie długą jazdą obywatel Ukrainy postanowił chwilę odpocząć i w tym celu zatrzymał się na parkingu przy stacji paliw w Mniszkowie. Gdy wyszedł z samochodu nieznany dotychczas złodziej skorzystał z okazji i skradł torbę z dokumentami i gotówką: 1 tys. euro i 300 dolarów.

Znowu
Ponownie na magistrali kolejowej CMK pojawili się złodzieje, którzy tym razem skradli 25 miedzianych łączników.

Odzyskany
20 kwietnia policjanci z wydziału kryminalnego opoczyńskiej policji na podstawie informacji operacyjnych ujawnili na terenie gm. Drzewica volkswagena transportera. Samochód ten był zarejestrowany w systemie Schengen jako skradziony w Belgii. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (667) z dnia 23 Kwietnia 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »