tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Złomiarze?
Nieznani sprawcy skradli z terenu zakładu w Grudzeniu Lesie (gm. Sławno) 130 m przewodu energetycznego, wartości 17 tys. zł. Z pewnością w punkcie skupu nie dostali aż tyle…

Okazja czyni…
W okresie pomiędzy 20 a 23 lutego nieznany dotychczas sprawca skorzystał z okazji i z nie zamkniętego pomieszczenia gospodarczego w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów) skradł 40 m przewodu elektrycznego wartości 200 zł.

Z samochodu
* W nocy z 27 na 28 lutego w Opocznie, na ul. Bukowej nieznani sprawcy skradli z audi A4 cztery kołpaki i antenę CB-radio, czym spowodowali szkodę w wysokości 500 zł.
* 28 lutego pomiędzy godz. 9.00 a 10.00 nieznany dotychczas sprawca skradł z nissana primery, zaparkowanego w Opocznie przy ul. Garncarskiej, radioodtwarzacz z MP3, kartę pamięci i CB-radio o łącznej wartości 440 zł.

Wypadek przy pracy
Bardzo nieszczęśliwie zaczął się marzec dla jednego z pracowników zakładu ceramicznego w Opocznie przy ul. Przemysłowej. O godz. 3.30, 43-letni mężczyzna podczas obsługi urządzeń elektrycznych, zasilających linię produkcyjną, został porażony prądem przy mieszalniku szkliwa, na skutek czego spadł z podestu na plecy i doznał ogólnych obrażeń. Mężczyznę przetransportowano do szpitala. Sprawę bada prokurator i inspekcja pracy. Wiadomo dziś tylko jedno: mężczyzna był trzeźwy.
Idzie wiosna?
Niektórzy czują już zbliżającą się wiosnę i czynią z tej okazji przygotowania... W okresie od 1 do 2 marca w Białaczowie nieznani sprawcy skradli tunel foliowy ze stelażem wartości 700 zł. Tunel został przez złodziei gdzieś przeniesiony. Niestety, byli na tyle tajemniczy, że nie pozostawili informacji, co będą w nim uprawiać. Szczypiorek czy sałatę? A może pomidorki?

Nowe pokolenie
Czas leci i nawet człowiek nie zauważa, że rośnie nam nowe pokolenie amatorów cudzej własności… 2 marca o godz. 14.20 w jednym z opoczyńskich marketów personel zatrzymał 16-latka, który najwyraźniej miał nieodparty apetyt na dwa piwka, a że szkoda mu było wydać 4,70 zł, więc starał się wyjść ze sklepu z pominięciem kasy. Chłopak najwyraźniej już wcześniej „piwkował”, bowiem w jego oddechu wykryto 0,32 promila alkoholu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (660) z dnia 5 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »