tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Z przymierzalni
15 października, tuż przed godz. 17.00, z przymierzalni jednego ze sklepów przy ul. Kopernika w Opocznie nieznany sprawca zabrał pozostawiony tam telefon wartości 400 zł. Poszkodowany to 45?letni mężczyzna.

Akumulatory ze stara
W okresie od 3 do 14 października złodzieje wykradli dwa akumulatory ze stara zaparkowanego przy ul. Krótkiej w Opocznie. Straty na szkodę PGK wyniosły 800 zł.

Tablice z aut
* W nocy z 17 na 18 października nieznani sprawcy ukradli tablice rejestracyjną z renaulta zaparkowanego przy ul. Kolberga w Opocznie.
* 18 października tablicę rejestracyjną skradziono też z lanosa pozostawionego przy ul. Kopernika w Opocznie.

Kradną kable
* W okresie od 5 do 18 października złodzieje włamali się do budowanego domu i ukradli z niego kable o wartości 1 tys. Straty zgłosił 32?latek.
* Również 18 października kradzież kabli telekomunikacyjnych zgłosiła firma Orange Polska. Złomiarze zabrali je spod wiaduktu przy ul. Leśnej w Opocznie. Straty wyniosły 2.100 zł.

Uszkodzili
W nocy z 19 na 20 października nieznani sprawcy uszkodzili bramę przesuwną i rynnę spustową budynku przy ul. Sosnowej w Drzewicy.

Zapłacił fałszywką
20 października, około godz. 11.00, w jednym ze sklepów z bielizną w Opocznie nieznany mężczyzna zapłacił fałszywym banknotem 100?złotowym.

Torebkę z cmentarza
18 października, na terenie cmentarza w Wójcinie nieznany sprawca ukradł damską torebkę, w której znajdowały się skórzany portfel z 37 zł oraz dokumenty.

Zakupy w sieci
Od sierpnia 18?latka z Opoczna czeka na zakupiony na Allegro telefon LG. Zapłaciła za niego 358 zł.

Niewypał w Zarzęcinie
21 października, w lesie w rejonie Zarzęcina (gmina Mniszków) znaleziono pocisk artyleryjski (kaliber 155 mm). Policjanci zabezpieczyli znalezisko do czasu przyjazdu saperów.

Włam w sieci
20 października nieznany sprawca włamał się na internetowe konto pocztowe 33?letniej opocznianki. Do jej znajomych wysłał informację z prośbą o pieniądze ? w związku z rzekomym wypadkiem samochodowych, jaki kobieta miała spowodować w Anglii. Próba wyłudzenia pieniędzy nie powiodła się.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (902) z dnia 24 Października 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »