tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 Nielegalni hodowcy
W minionym tygodniu policjanci zatrzymali aż czterech właścicieli chartów ? wykorzystywanych często przez kłusowników ? którzy hodowali zwierzęta bez wymaganych zezwoleń. Wszystkie psy obejrzy teraz kynolog, który stwierdzi, czy są to psy rasowe czy mieszańce. Właściciele odpowiedzą za hodowlę zwierząt bez wymaganych zezwoleń.
* 3 czerwca w Kamilówce (gmina Sławno) charta znaleziono na posesji 23?letniego Daniela K.
* Hodowlę tych psów prowadził w Sobawinach Marek C. U niego 12 czerwca znaleziono dwa dorosłe charty oraz dziewięć szczeniąt.
* Dwa charty trzymał u siebie 33?letni Mariusz S. z Wólki Karwickiej (gmina Poświętne), którego policjanci odwiedzili 16 czerwca.
* Tego samego dnia, w Kozeninie patrol znalazł charta u 42?letniego Krzysztofa M. w Kozeninie.

Na parkingu
* W nocy z 11 na 12 czerwca z zaparkowanego przy ul. Kopernika w Opocznie audi skradziono warte 350 zł elementy alufelg.
* 12 czerwca, na parkingu przy ul. Partyzantów w Opocznie, złodzieje odmontowali i ukradli osłony relingów i elementy alufelg od volvo.
* W nocy z 13 na 14 czerwca złodzieje upatrzyli sobie dwa auta pozostawione na parkingu przy ul. Kopernika w Opocznie ? oba należały do jednego małżeństwa. Z audi zabrali cztery dekle od kołpaków, a z VW cztery aluminiowe dekle od alufelg. Łączne straty wyniosły 400 zł.
* W nocy z 14 na 15 czerwca, kołpaki zniknęły też z auta, zaparkowanego przy ul. Jana Pawła II w Opocznie. Straty ? 400 zł.

Z cmentarza
16 czerwca opoczyńskiej policji zgłoszono kradzież mosiężnych elementów z jednego z nagrobków na cmentarzu przy ul. Granicznej w Opocznie. Mosiężny wazon i ramki wyceniono na 800 zł.

Kradzione nie tuczy
Piątek, 13 okazał się pechowy dla 38?letniego Rafała D., który tego dnia postanowił się zabawić bez płacenia rachunków. Przed godz. 19.00 mężczyzna wszedł do samoobsługowego sklepu przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie, tam ukradł półlitrową butelkę wódki (o wartości 19,89 zł) i wypił na miejscu. Po tej improwizowanej imprezie nie zdążył jednak opuścić budynku sklepu, gdyż zasłabł. Przewieziono go do opoczyńskiego szpitala, gdzie upojony alkoholem mężczyzna bez żadnego powodu wyskoczył przez okno z wysokości około 4 m. Z urazem stawu skokowego i uszkodzonym na odcinku lędźwiowym kręgosłupem miłośnik mocnych trunków i mocnych wrażeń wrócił z powrotem do szpitala.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (884) z dnia 20 Czerwca 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »