tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Na targu
W czwartek, 19 września, na targowicy w Opocznie nieznany sprawca ukradł z kieszeni kamizelki 30?letniej opocznianki portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 860 zł oraz bonami żywnościowymi o wartości 180 zł.

Koło zostało
20 września, w godzinach od 8.00 do 13.00, nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony w stojaku przy ul. Kościelnej w Opocznie. Pojazd był przypięty za koło kłódką do stojaka. Złodziej odkręcił więc koło i zabrał rower giant o wartości 1.500 zł ? bez koła.

Płytę z nagrobka
W okresie od 15 do 22 września z jednego z nagrobków na cmentarzu w Kunicach (gmina Sławno) nieznani sprawcy ukradli nielekką przecież płytę marmurową. Kradzież zgłosił 68?latek.

Przewody z pociągu
W nocy z 23 na 24 września w Libiszowie nieznani sprawcy z rur pod wagonami kolejowymi ukradli 46 m przewodu miedzianego. Straty oszacowano na 6.900 zł.

Włam do garażu
W nocy z 22 na 23 września, w Pilichowicach (gmina Żarnów) nieznani sprawcy włamali się do garażu na jednej z posesji. Skradli z niego spawarkę, wałek przekaźnika mocy, 30 l oleju napędowego i akumulator, a z drugiego, nie zamkniętego garażu ? dwie piły spalinowe. Łączne straty wyniosły ponad 4 tys. zł.

Próba "na wnuczka"
24 września do 86?letniego mieszkańca Opoczna zadzwonił nieznany mężczyzna. Podał się za jego wnuczka i prosił o pieniądze tłumacząc, że jest w szpitalu. Czujny staruszek rozłączył się i powiadomił policję.

Odzyskali fanty
Policjanci z Opoczna odzyskali skradzione w Niemczech elektronarzędzia, m.in. wkrętarki, wiertarki i piły o łącznej wartości około 6 tys. zł.
Pracujący w Berlinie Polak 24 września poinformował zarówno berlińską, jak i opoczyńską policję o kradzieży elektronarzędzi z terenu budowy w Berlinie. Podał jednocześnie dane współpracujących z nim Polaków, którzy mogli kradzieży dokonać. Funkcjonariusze udali się 25 września do Mniszkowa, gdzie mieszka jeden ze wskazanych mężczyzn. Na terenie jego posesji znaleziono skradzione narzędzi. Zwrócono je właścicielowi, a sprawcę zatrzymano.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (846) z dnia 27 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »