tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Uszkodzili mienie
* 27 listopada, między godz. 17.00 a 18.00, na ul. Szkolnej w Białaczowie 80?letnia kobieta dokonała zniszczenia mienia. Uszkodziła pokrywę silnika oraz dach w osobowym VW vento należącym do 26?letniego mieszkańca Końskich. Straty oszacowano na 100 zł.
*30 listopada, pół godziny przed północą, na ul. Partyzantów w Opocznie nieznani sprawcy betonowym krawężnikiem wybili szybę w przednich drzwiach hondy ciwic należącej do 27?letniej kobiety. Spowodowali straty w wysokości 500 zł.
*W nocy z 1 na 2 grudnia, na parkingu przy ul. Kopernika w Opocznie, nieznani sprawcy uszkodzili dwa samochody osobowe ? seicento i corsę ? urywając i tłukąc boczne lusterka aut. Poszkodowani to 38? i 32?latek z Opoczna.

Żywy słup reklamowy?
28 listopada, 20 minut po godz. 23.00, na ul. Partyzantów w Opocznie policjanci wylegitymowali 62?letniego Eugeniusza P., który okrył się przed zimnem skradzionym banerem reklamowym z brezentu. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Nieletni napadł na ulicy
W sobotę, 1 grudnia, około godz. 17.00, na ul. Biernackiego w Opocznie, młody chłopak napadł na 62?letnią opoczniankę i usiłował wyrwać jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Kobieta tak mocno trzymała torebkę, że złodziej zrezygnował. Niestety szamocząc się z kobietą popchnął towarzyszącą jej 94?latkę, która w wyniku upadku doznała złamania kości biodrowej. Przewieziono ją do opoczyńskiego szpitala. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, ale napadnięta kobieta szczegółowo opisała jego wygląd, a po drugie ? całe zdarzenia zostało zarejestrowane na monitoringu. Policjanci odnaleźli młodocianego przestępcę. Okazał się nim 16?letni Jerzy M., mieszkaniec Opoczna. Za swój czyn odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Zatankował i odjechał
4 grudnia, około godz. 16.00, na stacji paliw w Różannie nieznany kierowca opla zatankował paliwo za 238 zł i odjechał. Jego ustalenie nie będzie łatwe, ponieważ posługiwał się kradzionymi tablicami rejestracyjnymi.

Wódkę ze sklepu
4 grudnia, około godz. 15.30, w jednym z supermarketów przy ul. Biernackiego w Opocznie nieznany mężczyzna ukradł butelkę wódki wartą 17,80 zł. Sprawca, prawdopodobnie zachęcony łatwym łupem, wrócił do sklepu. Tym razem jednak został zatrzymany przez ochroniarzy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (804) z dnia 7 Grudnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »