tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Firma budowlana zatrudni brygadę murarzy. tel. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Napadli
28 lipca, pomiędzy godz. 22.00 a 23.00 w Opocznie na ul. Łaziennej dwaj nieznani sprawcy napadli i pobili 35?letniego mieszkańca Opoczna. Na skutek brutalnego pobicia mężczyzna doznał obrażeń głowy, barku, kolana, podudzia oraz obrażeń ogólnych.

Miał żal?
Wszelkie służby mundurowe mają swoich zwolenników i przeciwników. Z reguły do tych ostatnich zaliczają się ci, którzy w jakiś sposób podpadli i np. zostali ukarani mandatem. Czy i w tym przypadku tak było? Nie wiem, ale nie widzę innych przyczyn, dla których ktoś chciał wyładować swą złość na samochodzie służbowym straży miejskiej, tłukąc pomarańczowy klosz wartości 250 zł. Do zdarzenia doszło 30 lipca, pomiędzy godz. 16.30 a 17.15 w Opocznie, na ul. Staromiejskiej.

Oszczędny
Z reguły wszyscy chcą mieszkać ładnie, w domach z pięknymi ogródkami. Dlatego dużym powodzeniem cieszą się wszystkie sklepy ogrodnicze, w których każdy może kupić rozmaite, nawet najbardziej egzotyczne rośliny. Niestety, w sklepie trzeba płacić, a niektórym najwyraźniej żal jest rozstawać się z gotówką? W okresie pomiędzy 29 a 30 lipca w Klinach (gm. Opoczno) nieznany sprawca skradł 9 tui szmaragdowych o wartości 360 zł.

Wandal?
31 lipca właściciel lokalu przy ul. Kopernika, zgłosił uszkodzenie mienia, do jakiego doszło 16 czerwca. Nieznany sprawca uszkodził drzwi do toalet powodując szkodę w wysokości 600 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (786) z dnia 3 Sierpnia 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »