tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Gościnne występy
18 stycznia policjanci z Paradyża zatrzymali trzech mieszkańców Tomaszowa Maz.: 22?letniego Tomasza K., 33?letniego Krzysztofa P. oraz 25?letniego Przemysława C., którzy z terenu kopalni w Grudzeniu Lesie dokonali kradzieży metalowych elementów od wentylatorów.

Wyładował złość?
Między 19 a rankiem 20 stycznia w Kunicach nieznany sprawca zniszczył główne drzwi wejściowe do kościoła parafialnego oraz uszkodził drzwi boczne. Gwałtowna potrzeba modlitwy, czy zemsta za brak rozgrzeszenia?

Zatrzymani sprawcy
W sobotnie popołudnie 21 stycznia policjanci z komisariatu w Drzewicy zostali powiadomieni przez poirytowaych mieszkańców gminy o kradzieży drzew rosnących w kompleksie leśnym znajdującym się w pobliżu miasta. Na miejscu zdarzenia, pomimo trudnych warunków atmosferycznych, policjanci ustalili, iż sprawca dokonał kradzieży kilkunastu drzew z działek leśnych należących do mieszkańców Drzewicy. Przeprowadzone czynności procesowe i posiadane rozpoznanie pozwoliło na podjęcie działań, które doprowadziły w godzinach wieczornych do ujawnienia i w konsekwencji zabezpieczenia już pociętego na małe kawałki drewna pochodzącego ze skradzionych drzew. Podejrzewany o dokonanie kradzieży mieszkaniec gminy Drzewica przyznał się do winy, za którą grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (759) z dnia 27 Stycznia 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »