tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Firma budowlana zatrudni brygadę murarzy. tel. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Na parkingu
* 9 marca, w godzinach pomiędzy południem a północą w Opocznie, na parkingu na ul. Biernackiego, nieznany sprawca skradł kołpaki z fiata seicento.
* 13 marca, pomiędzy godz. 9.00 a 10.45 w Opocznie nieznany sprawca porysował lakier na VW passacie, zaparkowanym przy ul. Żeromskiego.

Z kasy
W nocy z 11 na 12 marca w Opocznie nieznany sprawca skradł gotówkę z kasy fiskalnej jednego z lokali gastronomicznych.

Z domów
* W nocy z 10 na 11 marca z nie zamknietego domu oraz z budynku gospodarczego w Opocznie przy ul. Długiej nieznani sprawcy skradli piłę elektryczną oraz urządzenie do tłoczenia.
* 12 marca w Opocznie nieznany sprawca dostał się do nowo budowanego domu przy ul. Sikorskiego, skąd skradł 200– metrową instalację elektryczną oraz 60 m przewodów w zwojach. Sprawca uszkodził dwa okna.

Niezadowolony pacjent?
W nocy z 12 na 13 marca w Opocznie nieznany sprawca wybił szyby zespolone w budynku szpitala.

Na cmentarzu
13 marca, około godz. 10.15 na cmentarzy w Paradyżu nieznany sprawca, korzystając z chwilowej nieuwagi 55–letniej kobiety, skradł jej torebkę z dokumentami, gotówką i telefonem komórkowym nokia.

Z piwnicy
Wieczorem, 14 marca w Opocznie nieznani sprawcy włamali się do piwnicy domu przy ul. Janasa, skąd skradli piłę elektryczną i wiertarkę elektryczną. Złodzieje dodatkowo uszkodzili drzwi.

Wypadek przy pracy
15 marca, o godz. 13.50 w Opocznie na terenie budowy przy ul. św. Łukasza na 43–letniego pracownika spadła więźba dachowa. Na skutek zdarzenia mężczyzna doznał urazu głowy i został przetransportowany do szpitala. Poszkodowany był trzeźwy. O zdarzeniu poinformowano Państwową Inspekcję Pracy oraz prokuraturę. Trwają czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego wypadku.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (714) z dnia 18 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »