tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Rozbój po zmroku
8 grudnia około godz. 19.40 na ul. Westerplatte w Opocznie nieznany mężczyzna zaatakował wsiadającą do samochodu 26–letnią kobietę. Doprowadził do stanu bezbronności i grożąc pozbawieniem życia zażądał wydania pieniędzy. Skradł jej 60 zł i uciekł z miejsca zdarzenia.

Włam do auta
10 grudnia, około godz. 4.00 na terenie stacji paliw w Mniszkowie nieznany sprawca wykorzystując sen poszkodowanego wybił szybę w VW i skradł z jego wnętrza torebkę z paszportem, dokumentami pojazdu oraz odzież. Straty na szkodę obywatela Ukrainy wyniosły 200 zł.

Kradzież w szkole
10 grudnia, w godzinach 14.15 – 15.20 na terenie Gimnazjum nr 3 nieznany sprawca ukradł z kieszeni spodni telefon komórkowy marki Samsung. Ale po co dziecku telefon wart 600 zł.

Z tartaku i ze słupa
W nocy z 12 na 13 grudnia w Żardkach (gmina Drzewica) nieznani sprawcy włamali się do tartaku. Skradli z niego frezarkę oraz kanister z olejem napędowym. Widocznie liczyli jednak na większe łupy, w związku z czym zdjęli ze słupa energetycznego transformator i ukradli miedziane uzwojenie. Łączne straty na szkodę mieszkańca Żardek oszacowano na 5 tys. zł.

Włam do stolarni
W okresie od 10 do 13 grudnia nieznani sprawcy włamali się do warsztatu stolarskiego w Białaczowie. Ze znajdującej się wewnątrz metalowej kasetki skradli pieniądze gotówkę. Dodatkowo spowodowali uszkodzenia na kwotę 1 tys. zł.

Dla zabawy?
* 13 grudnia, w godzinach 3.00–4.00 nieznani sprawcy wybili okna w drzwiach poczekalni i dyżurki na dworcu PKP w Opocznie. Straty na szkodę PKP w Piotrkowie Trybunalskim wyniosły 650 zł.
* 11 grudnia nieznany sprawca rozbił domofon na klatce schodowej bloku przy ul. Kopernika. Straty na szkodę wspólnoty mieszkaniowej oszacowano na 755 zł.

Odpowiedzą za kradzież samochodu
14 grudnia, około godz. 2.00, na parkingu przy ul. Armii Ludowej policjanci odnaleźli forda fiestę skradzionego 30 listopada w Krakowie. Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o jego kradzież – 27–letniego opocznianina, Jacka C. oraz 20–letniego mieszkańca Krakowa, Arkadiusza K., którego przekazano następnie do KPP w Krakowie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (701) z dnia 17 Grudnia 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »