tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Znowu
Mimo wielu ostrzeżeń nadal trafiają się osoby dające się nabrać, które najpierw płacą, a potem tracą…
9 kwietnia na komendę policji zgłosiła się 35–letnia kobieta, która poinformowała, że na aukcji internetowej zakupiła fotoaparat kodak. Pieniądze (220 zł) wpłaciła na wskazane konto, aparatu jednak nie otrzymała.

Zatankowali
W nocy z 8 na 9 kwietnia w Modrzewku (gm. Opoczno) nieznani sprawcy po odkręceniu korka wlewu paliwa od kombajnu skradli 30 litrów oleju napędowego. Taką samą ilość oleju skradli również ze zbiornika paliwa ciągnika rolniczego.

Z CMK–i
Na odcinku szlaku kolejowego CMK pomiędzy Zachorzowem Kolonią a Opocznem Płd. nieznani sprawcy skradli dwie linki miedziane, każda długości 3 m.

Wandale
W nocy z 10 na 11 kwietnia w Opocznie nieznani sprawcy zniszczyli toyotę, zaparkowaną przy ul. Sobieskiego. Wandale uszkodzili zewnętrzne lusterko i porysowali lakier na lewych, przednich drzwiach.

Bo była za słona?
Pamiętają Państwo akcję przeciw przemocy w rodzinie i to hasło „bo zupa była za słona”? Nie sądzimy, żeby pizza była za słona, ale może jakiś niezadowolony klient był przekonany, że cena była za słona? Nie wiemy, ale faktem jest, że ktoś musiał być bardzo niezadowolony i wyraził to w ten sposób, że 12 kwietnia, o godz. 0.20 wybił dwie szyby w pizzeri w Opocznie przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Trafiony
12 kwietnia o godz. 16.35 w Opocznie, na ul. Piotrkowskiej policjanci ujęli 16–latka przy którym znaleziono dilerkę z zawartością suszu roślinnego. Po wykonaniu czynności nastolatka przekazano matce. O tym, co dalej zadecyduje sąd dla nieletnich.

Jak trafił?
13 kwietnia opoczyńscy policjanci zostali poinformowani o tym, że na terenie miasta może znajdować się skradziony samochód. Funkcjonariusze dotarli do 32–letniej kobiety i jej 33–letniego męża, na których zarejestrowany był hyundai matrix. Po sprawdzeniu danych w systemie informacyjnym Schengen okazało się, że matrix został skradziony w Belgii. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. W chwili obecnej trwają czynności, które pozwolą wyjaśnić, w jaki sposób hyundai trafił do sprzedaży do jednego z opoczyńskich komisów samochodowych, w którym małżonkowie go kupili. Dziś wiadome jest tylko jedno, już sobie nim nie pojeżdżą…


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (666) z dnia 16 Kwietnia 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »