tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

Firma budowlana zatrudni brygadę murarzy. tel. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Telefon z lady
21 stycznia, w godzinach 12.00-12.40, w jednym ze sklepów przy ul. Partyzantów nieznany sprawca zabrał telefon komórkowy pozostawiony przez 19-letniego opocznianina na ladzie. Straty wyniosły 759 zł.

Ryzykowne zakupy w sieci
Od 19 grudnia 48-latek z Opoczna czeka na LED-owe węże świetlne zakupione na portalu aukcyjnym za blisko 100 zł.

Lewe papierosy
21 stycznia policjanci z wydziału do spraw przestępczości gospodarczej w należącym do 65-latka domu w Małych Końskich (gmina Mniszków) znaleźli 30 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Podróbki na targu
22 stycznia, na targowisku w Opocznie 26-letnia Magdalena Z. z Piotrkowa wprowadzała do obrotu sukienki z podrobionym znakiem towarowym jednej z marek odzieżowych.

Złomiarze na torach
24 stycznia, na lini kolejowej CMK w Solcu (gmina Paradyż), nieznani sprawcy ukradli 800 m miedzianej linki podtrzymującej linię napowietrzną. Poza stratami materialnymi spowodowali swoim czynem zagrożenie w ruchu kolejowym.

Włam do piwnicy
W okresie od 18 do 25 stycznia nieznany sprawca włamał się do piwnicy przy ul. Kossaka w Opocznie i ukradł z niej wart 1.250 zł rower górski. Kradzież zgłosiła 39-letnia właścicielka.

Zatrzymany złodziej paliwa
25 stycznia, około godz. 22.30, w Trojanowicach (gmina Żarnów) kierowca forda zatankował 32l benzyny i odjechał nie płacąc rachunku. Chwilę po zgłoszeniu opisany przez sprzedawcę pojazd policjanci zatrzymali do kontroli. Okazało się, że kierujący fordem 29-letni Damian B. z Końskich ukradł nie tylko paliwo, ale kilkadziesiąt minut wcześniej także tablice rejestracyjne zaparkowanego w Żarnowie samochodu, które po kradzieży paliwa wyrzucił w lesie.

Oblał farbą
Do zniszczenia mienia doszło w nocy z 25 do 26 stycznia w Libiszowie (gmina Opoczno). Nieznany sprawca oblał białą farbą hondę civic należącą do 47-latki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (915) z dnia 30 Stycznia 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »