tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Zatrudnimy pracowników OPOCZNO
- prace ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Zatrzymany z narkotykami
W środę, 13 sierpnia o godz. 17.30, na al. Sportowej, policjanci wydziału prewencji sprawdzili 26?letniego Adama C. oraz 27?letniego Wiktora P. Okazało się, że mężczyźni posiadali marihuanę i amfetaminę. Funkcjonariusze zatrzymali ich do wyjaśnienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP.

Ustalono sprawców
* Praca operacyjna i procesowa opoczyńskich kryminalnych doprowadziła do wykrycia sprawców kradzieży czterech kamer z obiektu usługowo?handlowego przy ulicy Kossaka o łącznej wartości 6000 zł. Sprawcami okazali się 17? i 16?letni mieszkańcy Opoczna. Za ukrywanie przedmiotów pochodzących z przestępstwa odpowie również 16?letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego. O losach 16?latków zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich, natomiast wobec 17?latka, 13 sierpnia prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Funkcjonariuszom udało się odzyskać skradziony sprzęt.

Uwaga, złodzieje!
* W niedzielę, 17 sierpnia w godzinach między 1.00 a 17.00, na ul. Kopernika, skradziono rower o wartości 679 zł na szkodę 35?letniego opocznianina.
* Tego samego dnia, około godz. 14.00, w szynobusie w Szadkowicach (gm. Sławno), nieznany sprawca dokonał kradzieży saszetki. 76?letnia właścicielka zostawiła ją w torbie podróżnej i poszła skorzystać z toalety. W tym czasie jej nieuwagę wykorzystał złodziej. Kobieta wyceniła straty na 200 zł. Poza pieniędzmi, w saszetce były także dokumenty.
* Do podobnego zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 sierpnia, między godzinami 10.30 a 11.30, w sklepie na ul. Kwiatowej. Tam również nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę kobiety, której ukradł telefon komórkowy.
* Do kradzieży doszło także między 18 sierpnia godz. 20.00, a 19 sierpnia godz. 6.30 na ul. Krótkiej. Nieznany sprawca zabrał w celu przywłaszczenia z zaparkowanego tam mercedesa dwa akumulatory 12 V, czym spowodował stratę 1000 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (893) z dnia 22 Sierpnia 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »