tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Firma budowlana zatrudni brygadę murarzy. tel. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Na targowisku
W ubiegły czwartek, kilkanaście minut po godz. 9.00, na targowisku w Opocznie nieznany sprawca przecinając pasek na ramieniu ukradł mieszkance naszego powiatu torebkę z portfelem, w którym było 300 zł, dowodem osobistym, prawem jazdy, kartą bankomatową oraz komórką. Łączne straty wyniosły 523 zł.

Rower z klatki
W nocy z 2 na 3 lipca, w Sławnie, nieznany sprawca włamał się do klatki schodowej budynku przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego i skradł z niej niezabezpieczony rower górski Cross o wartości 1.500 zł. Poszkodowany to 40-letni mieszkaniec powiatu.

Ryzykowne zakupy w sieci
Od 14 maja 21-letni opocznianin czeka na zakupiony na Allegro telefon komórkowy. Zapłacił za aparat 191 zł.

Z ławki
3 lipca, przed godz. 18.00, w Opocznie, nieznany sprawca zabrał wart 360 zł telefon komórkowy pozostawiony na ławce. Poszkodowana to 39-letnia opocznianka.

Zatankował i odjechał
4 lipca, kilkanaście minut po 2.00, na stacji paliw przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie, kierujący peugeotem bokserem mężczyzna zatankował olej napędowy za 150 zł i odjechał nie płacąc rachunku.

Kołpaki i listwy
* W nocy z 1 na 2 lipca nieznany sprawca ukradł 4 kołpaki oraz listwy przednie od passata należącego do opocznianina. Straty oszacowano na 1.500 zł.
* W nocy z 4 na 5 lipca, z golfa zaparkowanego przy ul. Wyszyńskiego w Opocznie, skradziono 4 oryginalne kołpaki. Poszkodowany wycenił straty na 400 zł.

Uszkodził rolety
Wandal lub włamywacz, w nocy z 3 na 4 lipca, uszkodził rolety antywłamaniowe w drzwiach wejściowych i w jednym z okien w pawilonie przy ul. Biernackiego w Opocznie. Straty wyniosły 1.400 zł.

Groźny i wygłodzony
4 lipca, w godzinach popołudniowych, na jednej z posesji w Drzewicy znaleziono psa, najprawdopodobniej rasy amstaf, który znajdował się w stanie widocznego wygłodzenia i zaniedbania świadczącego o możliwości znęcania się nad zwierzęciem. Postępowanie wyjaśni, czy jego właściciel ? 56-letni Waldemar S. ? właściwie się nim opiekował.

Nieletni z promilami
* 6 lipca, kilka minut po północy, policjanci zatrzymali w Opocznie dwóch chłopców w wieku 15 i 16 lat, którzy znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Młodszy miał 0,65 promila alkoholu w organizmie, a drugi 0,38 promila. Ponadto w miejscu publicznym załatwiali swoje potrzeby fizjologiczne. Jakby tego było mało, jeden z nich odmówił podania danych osobowych. Chłopcy staną przed sądem.
* Tego samego dnia, kwadrans przed godz. 13.00, w Drzewicy, znaleziono leżącego nietrzeźwego nastolatka. 17-latek miał 1,80 promila alkoholu w organizmie.

Z kamieniami na bank
W Błogich Szlacheckich (gmina Mniszków) nieznany sprawca rzucając kamieniem w okno Banku Spółdzielczego uszkodził zewnętrzną szybę antywłamaniową. Spowodował tym straty nie mniejsze niż 2.000 zł.

Z plecaka
7 lipca, w godz. od 17.20 do 21.00, z plecaka pozostawionego na parkingu przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie, nieznany sprawca zabrał portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy, kartą bankomatową, legitymacją wojskową i legitymacją instruktora jazdy. Poszkodowany to 35-letni opocznianin.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 28 (887) z dnia 11 Lipca 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »