tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Wybuchowe znaleziska
* 21 maja, kwadrans po godz. 10.00, policję powiadomiono o odnalezionym w Woli Załężnej (gmina Opoczno) niewybuchu. Był to granat moździerzowy, który do przyjazdu saperów z Tomaszowa Mazowieckiego pilnowali policjanci.
* Tego samego dnia, kwadrans po południu, niewybuch odnaleziono również w Mroczkowie Gościnnym (gmina Opoczno). Tym razem był to pocisk artyleryjski, do którego również wezwano specjalistów.

Pilarkę z posesji
W okresie od 14 do 22 maja, z jednej z posesji w Sędowie (gmina Białaczów) skradziono stołową pilarkę tarczową wraz z silnikiem elektrycznym. Straty na szkodę 34?latki wyniosły 700 zł.

Sezon rowerowy
10 minut wystarczyło, aby 18?latek stracił rower giant wart 1 tys. zł. Dosłownie na kilka minut pozostawił go kilkanaście minut po godz. 18.00, przy ul. Żeromskiego w Opocznie. Kiedy wrócił, pojazdu już nie było.

Odpowiedzą za kradzież drzewa
Policjanci z KP w Paradyżu zatrzymali Piotra M. (43 lata) i Kamila M. (18 lat), którzy 24 maja, w godzinach porannych, wycięli w lesie w Sitowej (gmina Opoczno) 17 drzew o łącznej wartości 676 zł. Poszkodowany to 57?letni mężczyzna.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (881) z dnia 30 Maja 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »