tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Kable w Owczarach
W okresie od 25 do 28 listopada w Owczarach (gmina Mniszków), z terenu częściowo ogrodzonej posesji nieznani sprawcy ukradli z linii produkcyjnej przewód elektryczny. Straty oszacowano na 6 tys. zł.

Rower spod świetlicy
29 listopada, między godz. 19.00 a 20.00, w Ogonowicach (gmina Opoczno) ktoś ukradł pozostawiony przed budynkiem świetlicy wiejskiej rower. Straty wyniosły 1 tys. zł.

Paliwo z baków
W okresie od 22 do 29 listopada, w Jelni (gmina Drzewica) złodzieje spuścili 200 l oleju napędowego z koparkoładowarki i kolejne 150 l ze scanii. Dodatkowo z kabiny ciężarówki zabrali radio CB. Łączne straty na szkodę mieszkańca naszego powiatu wyniosły 2 tys. zł.

Pijana mamusia
29 listopada 30?letnia Teresa K. opiekowała się swoją 3?letnią córką znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że kobieta była kompletnie pijana, miała w organizmie aż 3,63 promila alkoholu. Dziecko przekazano pod opiekę rodzinie.

Zniszczył przystanek
29 listopada, około godz. 16.00, na ul. Sikorskiego w Drzewicy 31?letni Paweł W. uderzając w przystanek autobusowy zniszczył jego dwie ściany. Sprawca był pijany, miał w organizmie 1,93 promila alkoholu.

Piwo z naczepy
W nocy z 28 na 29 listopada nieznani sprawcy włamali się naczepy pozostawionego na parkingu ciągnika siodłowego jednego z browarów. Skradli z niej 3 kegi piwa o wartości 700 zł.

Butelką w głowę
W nocy z 31 listopada na 1 grudnia, na dyskotece w Wójcinie, 18?letni Tomasz W. uderzył butelką 17?latka, rozcinając mu głowę. Odpowie za uszkodzenie ciała. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Uszkodzili VW
Tej samej nocy, na terenie dyskoteki w Bukowcu nieznani sprawcy uszkodzili należącego do mieszkańca powiatu przysuskiego VW ? rozbili tylne lampy, urwali antenę i wgnietli karoserię pojazdu. Spowodowali straty w wysokości 2 tys. zł.

Dzieciaki i alkohol
Nawet nieletni zakropili tegoroczne andrzejki. 30 listopada, około godz. 18.00, na ul. Biernackiego w Opocznie policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych chłopców w wieku 14 i 15 lat. Po wykonaniu standardowych czynności przekazano ich rodzicom.

Spalony nissan
30 listopada, około godz. 10.00, w lesie w rejonie Olszowca (gmina Sławno) znaleziono spalonego nissana. Policjanci ustalili, że w nocy z 27 na 28 listopada pojazd został skradziony w Tomaszowie Mazowieckim.

Kołpaki z passata
1 grudnia złodzieje ukradli 4 kołpaki z VW passata zaparkowanego przy ul. Szewskiej w Opocznie. Poszkodowana 28?latka wyceniła straty na 240 zł.

Ryzykowne zakupy w sieci
W ostatnich dniach listopada 38?latek kupił przez internet nokię lumię za 480 zł. Do tej pory nie otrzymał ani telefonu, ani zwrotu pieniędzy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (856) z dnia 6 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »