tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 Z torebki
26 października, kilka minut po godz. 10.00, w Urzędzie Pocztowym na pl. Kościuszki w Opocznie nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę 72?latki ukradł z jej torebki portfel z pieniędzmi w kwocie 180 zł.

Paliwo z tira?
Po raz kolejny doszło do kradzieży paliwa na parkingu przy stacji paliw w Trojanowicach (gmina Żarnów). Tym razem, w nocy z 26 na 27 września, nieznani sprawcy ze zbiornika DAF?a spuścili 200 l oleju napędowego. Straty wyniosły 1100 zł.

?i z walców drogowych
Tej samej nocy w Ruszenicach (gmina Żarnów) z dwóch walców drogowych, złodzieje ukradli 130 l oleju napędowego, powodując straty w wysokości 800 zł.

Podróbki na odpuście
W niedzielne przedpołudnie, 29 września, na odpuście w Poświętnem, ujawniono szereg przypadków oferowania do sprzedaży towarów (odzieży) z podrobionymi znakami towarowymi. Odpowiedzą za to 38?letnia Sylwia G., 42?letnia Beata M., 60?letnia Mieczysława Z., 52?letnia Mieczysława P. oraz 64?letnia Krystyna L.

Uciekinierzy
na komisariacie
30 września, kilka minut po godz. 23.00, na Komisariat Policji w Drzewicy zgłosiło się sześciu wychowanków Ośrodka Szkolno?Wychowawczego w Goździkowie (gmina Gielniów). Uciekinierzy zgłosili się na policję, ponieważ chcieli wrócić do placówki.

Nieludzko z kotami
* 27 września, około godz. 9.40, nieznany kierowca mercedesa przejeżdżając przez Radzice Duże (gmina Drzewica), porzucił przy drodze małe kocięta. Poinformowani pracownicy gminy dostarczyli kotki do schroniska.
* Porzucenie kotów w Radzicach Dużych okazuje się niczym wyjątkowym w porównaniu z okrucieństwem, jakim wykazali się sprawcy, którzy 27 września, kwadrans po godz. 22.00, podpalili kota. Płonące zwierzę wyrzucono z okna jednego z bloków przy ul. Partyzantów w Opocznie. Policjanci ustalają sprawców.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (847) z dnia 4 Października 2013r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »