tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Koła spod warsztatu
W nocy z 16 na 17 kwietnia nieznani sprawcy ukradli 4 koła aluminiowe z oponami pozostawione w rejonie warsztatu samochodowego przy ul. Dworcowej w Opocznie. Straty na szkodę 26?latka oszacowano na 1 tys. zł.

Hieny w Kraśnicy
W kresie od 13 do 17 kwietnia na cmentarzu parafialnym w Kraśnicy nieznani sprawcy ukradli z jednego z nagrobków mosiężną płaskorzeźbę wartą 300 zł. Straty zgłosiła 43?latka.

Wandale w natarciu
* W nocy z 17 na 18 kwietnia nieznani sprawcy zniszczyli 3 opony zimowe przy fordzie zaparkowanym na pl. Kościuszki w Opocznie. Straty na szkodę mieszkańca Krakowa oszacowano na 1.050 zł.
* Do podobnego zdarzenia doszło tej samej nocy, również w Opocznie. W tym przypadku sprawcy upatrzyli sobie mercedesa należącego do opocznianina. Zniszczyli w nim 2 opony, powodując straty w wysokości 120 zł.
* W nocy z 18 na 19 kwietnia, na ul. M. Skłodowskiej?Curie w Opcoznie, nieznani sprawcy uszkodzili baner reklamowy. Straty na szkodę 40?latka wyniosły 300 zł.
* 20 marca, kilkanaście minut po godz. 20, na ul. Dworcowej w Opocznie dwóch młodych mężczyzn wybiło szybę w budynku dworca PKP, a następnie szybę w karetce pogotowia. Policja zatrzymała sprawców zniszczenia mienia ? okazali się nimi 19?letni Sławomir B. oraz 20?letni Michał P. Spowodowane przez nich straty oszacowano na co najmniej 1 tys. zł.
* W okresie od 19 do 21 kwietnia dwóch nieletnich chłopców dokonało zniszczenia elementów ogrodzenia betonowego oraz ławki w ogródku dydaktycznym przy Szkole Podstawowej w Sielcu. Straty na szkodę Urzędu Miejskiego oszacowano na 500 zł.

Z niezamkniętego biura
9 kwietnia, kilka minut przed godz. 13.00, nieznany sprawca z niezamkniętego pomieszczenia biurowego Cechu Rzemiosł Różnych na pl. Kościuszki w Opocznie, skradł damską torebkę z pieniędzmi w kwocie nie mniejszej niż 350 zł i dokumentami. Poszkodowana, 41?latka, oszacowała łączne straty na 390 zł.

Przewoził lewy złom
18 kwietnia, około godz. 9.30, w Tomaszówku (gmina Sławno) policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciągnikiem rolniczym 59?letniego Tadeusza K. Okazało się, że mężczyzna przewoził na przyczepie złom pochodzący prawdopodobnie z terenu kopalni piasku kwarcowego w Grudzeniu Lesie. Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia, po czym zwolniono do domu.

Drzewo z lasu
Dopiero 22 kwietnia zgłoszono na policję kradzież drzewa, do jakiej doszło 6 kwietnia, na terenie kompleksu leśnego w Karwicach. Nieznani sprawcy wycięli tu dwie sosny o wartości 500 zł z działki należącej do 53?latka.

Kradzież w sklepie
22 kwietnia, około godz. 14.30, w jednym ze sklepów samoobsługowych przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie 16?latek ukradł artykuły spożywcze na kwotę 11 zł.

Przywłaszczył zgubę
21 kwietnia, w godzinach nocnych, w salonie gier przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie 23?latek pozostawił portfel z dokumentami i pieniędzmi. Nieznani sprawcy przywłaszczyli sobie zgubę. Łączne straty oszacowano na 200 zł.

Złomiarze na torach
W okresie od 20 do 23 kwietnia, na szlaku kolejowym w Brzuzie (gmina Drzewica) nieznani sprawcy wymontowali i ukradli 2 miedziane rdzenie od dławików torowych. Straty na szkodę PKP Skarżysko-Kamienna oszacowano na 10.200 zł.

Prąd na lewo
23 kwietnia w Wólce Karwickiej (gmina Opoczno) pracownicy Dystrybucji PGE ujawnili nielegalne przyłączenie energetyczne prowadzące do budynku gospodarczego należącego do 53?letniego Mirosława M. Straty oszacowano na 250 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 17 (824) z dnia 26 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »