tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Nie lubią zwalniać
W nocy z 8 na 9 listopada nieznani sprawcy ukradli elementy progu zwalniającego zamontowanego na drodze gminnej w Ostrowie (gmina Opoczno). Swoim czynem spowodowali straty w wysokości 3,5 tys. zł na szkodę Urzędu Miejskiego.

Z działki
W okresie od 10 do 12 listopada z terenu działki w Kamieniu (gmina Sławno) nieznani sprawcy ukradli metalowy pojemnik na wodę. Straty na szkodę 35?letniej mieszkanki Kamienia oszacowano na 300 zł.

Odnalazł zaginioną
W czwartek, 8 listopada, około godz. 19.00 wyszła z domu i nie wróciła na noc 50?letnia mieszkanka Libiszowa (gmina Opoczno). Następnego dnia bliscy zgłosili jej zaginięcie na policji. Jeszcze tego samego dnia udało się ją odnaleźć. W godzinach popołudniowych jeden z funkcjonariuszy zauważył ją spacerującą w okolicach Międzyborza. Kobieta trafiła na obserwację do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim.

Z plecaka
9 listopada w przychodni lekarskiej na ul. Partyzantów nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę 49?letniej mieszkanki gminy Opoczno i z jej plecaka, pozostawionego na ławce w poczekalni, ukradł etui z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 200 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (801) z dnia 16 Listopada 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »