tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
KOMPLEKSOWA diagnostyka biorezonansem:
+ ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam duże mieszkanie w Opocznie - 608 570 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Zbiórka zakrętek po nowemu

 
Na początku roku pojawiły się problemy ze zbiórką plastikowych zakrętek pn. ?Wkręć się w pomaganie?. Ta sprawa zdominowała, zorganizowane 30 stycznia, posiedzenie zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu ?Ofiarna dłoń?

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zebrane podczas pierwszej edycji akcji plastikowe zakrętki miały zostać odebrane na początku stycznia przez głównego organizatora. Tak się jednak nie stało, ponieważ Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich nie była w stanie dokonać odbioru.
Z tego powodu zarząd DCW podjął decyzję o przerwaniu drugiej edycji ogólnopolskiej akcji ?Wkręć się w pomaganie?. Jednoczenie zadecydował o rozpoczęciu lokalnej akcji zbiórki plastikowych zakrętek. Nowe przedsięwzięcie ruszy oficjalnie 20 lutego.
Na tym jednak nie koniec zmian. Jak informuje prezes DCW Dominik Niemirski, środki finansowe pozyskane ze sprzedaży zakrętek zostaną przeznaczone na ?Fundusz pomocowy dla mieszkańców gminy Drzewica?, który stosowną uchwałą utworzył zarząd stowarzyszenia.
Pieniądze ze sprzedaży zakrętek, ale także darowizny na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy i miasta, będą zdeponowane na pomocniczym rachunku bankowym stowarzyszenia. O ich rozdysponowaniu ma decydować zarząd DCW po zasięgnięciu opinii Miejsko?Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
? Zachęcamy placówki oświatowe, urzędy, prywatnych przedsiębiorców, a przede wszystkim mieszkańców do włączenia się w lokalną akcję zbiórki plastikowych zakrętek ? apelują organizatorzy.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (762) z dnia 17 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »