tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Zbił wagę i pobił rekord

 
Sporty siłowe


23 czerwca opoczyńscy siłacze wzięli udział w zawodach wyciskania sztangi leżąc w Brwinowie pod Warszawą. Znowu zanotowali bardzo dobre wyniki.
Na początku okazało się, że Damian Półtorak ma nadwagę. Nie mieścił się w limicie wagowym do 74 kg, ponieważ ważył 74,75. Po raz kolejny pokazał jednak, że jest rasowym zawodnikiem i w ciągu godziny zbił wagę do 73,60, w co nie dowierzali organizatorzy.
Zmaganie rozpoczęli weterani. Robert Półtorak ustanowił rekord życiowy. Wyciskając 110 kg zajął 4. miejsce. Następnie wystartowali juniorzy do lat 16. Pecha miał opocznianin Michał Saja, który w pierwszym podejściu uzyskał 60 kg i na tym zakończył swój start z powodu nadciągniętego mięśnia klatki piersiowej. W kolejnej grupie juniorów do lat 18 wystartował Krzysztof Wroński. Również pobił rekord życiowy (65 kg), ale nie wystarczyło do wywalczenia miejsca w pierwszej trójce.
Na zakończenie wystartował opoczyński ?Pudzian? Damian Półtorak w kategorii do 74 kg. Na jego start wyczekiwali organizatorzy. Wszyscy byli ciekawi, co zrobi po zbijaniu wagi i odwodnieniu organizmu. Damian nie zawiódł. Zajął 2. miejsce z wynikiem 162,5 kg, czym ustanowił swój kolejny rekord w tak krótkim odstępie czasowym.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (781) z dnia 29 Czerwca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »