tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Zaproszenie ze Spały

 
Polska biega 2013

Wzorem lat ubiegłych w całej Polsce organizowane są imprezy popularyzujące sport i bieganie pn. "Polska biega". Do takiej aktywności zachęca Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski oraz Gazeta Wyborcza.
Jak co roku, do akcji włącza się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, organizując bieg dla młodzieży szkolnej oraz wszystkich chętnych. Impreza odbędzie się 24 maja. Początek o godz. 10.30.
Do udziału w biegu na dystansie 1,3 km zapraszane są dzieci z klas IV?VI. Młodzież z gimnazjum, szkół średnich oraz osoby dorosłe będą rywalizować na dystansie 2,5 km.
W imprezie wezmą również udział sportowcy kadry narodowej, przebywający w tym czasie na zgrupowaniu w ośrodku. COS zaprosił ponadto marszałka województwa łódzkiego, powiatowe i miejskie władze samorządowe Tomaszowa Mazowieckiego i Opoczna oraz wójtów okolicznych gmin.
W akcji może wziąć udział około 900 uczestników. Na wszystkich czekają napoje, owoce i potrawy z grilla, a także wiele atrakcji i niespodzianek.
Szczegółowe informacje o biegu (oraz o biegach archiwalnych) zamieszczone są na stronach www.polskabiega.sport.pl oraz www.spala.cos.pl.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (828) z dnia 24 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »