tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Kropka to prześliczna młoda suczka (ok. 1,5? 2 lata). Ma umaszczenie podobne do dalmatyńczyka jest jednak znacznie mniejsza ? sięga do kolana. Do schroniska trafiła niedawno i od razu podbiła serca wolontariuszy swoją urodą i zachowaniem. Kropka jest niezwykle przyjazna wobec ludzi. Uwielbia być głaskana i przytulana. Nie wykazuje nawet śladu agresji. Z pewnością bardzo cierpi zamknięta w ciasnym boksie. Marzy o własnym domu i ciepłej dłoni nowego właściciela.
Kropka nie potrzebuje wiele ? wystarczy jej bezpieczny kąt u boku człowieka. Nie jest duża, więc nadaje się do mieszkania w bloku. Suczka jest zaszczepiona przeciw wściekliźnie. Przed adopcją zostanie poddana sterylizacji.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 (po 15.00) lub tpz.opoczno@gmail.com. Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie decyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (833) z dnia 28 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »