tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Pit jest młodym, ok. 1,5 roku, dużym psem. Jego historia jest bardzo smutna, ponieważ nigdy nie poznał, co to znaczy mieć dom i swojego człowieka. Bardzo długo błąkał się po Opocznie. To bardzo łagodny pies, kocha ludzi, uwielbia dzieci, jest bardzo ufny, może za ufny i dlatego często był bity, przeganiany. Dokarmiali go dobrzy ludzie i tak psiak wychowywał się na ulicy. Często niestety był też zaczepiany przez dzieci i innych ludzi, którzy mu dokuczali. Pit jest bardzo łagodnym psem, dlatego też bardzo cierpliwie znosił wszystko to, co działo się wokół niego. W końcu jednak został zabrany do schroniska, gdzie siedział przez wiele miesięcy. Udało się znaleźć dla niego dom tymczasowy, skąd jednak z przyczyn niezależnych od nas i losowych musimy go zabrać.
Pit będzie idealnym psem na podwórko, do ogrodu, ale także do domu jako duża przytulanka. Umie chodzić na smyczy i jest bardzo mądry, na pewno szybko nauczy się dobrych manier.
Szukamy domu tymczasowego lub stałego, który zapewni bezpieczeństwo i opiekę dla Pita.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmail.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com

Uwaga! Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (816) z dnia 1 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »