tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj... kota

 


Prezentujemy Państwu śliczne kotki, które szukają nowych, bezpiecznych domów. Pierwszy z nich to mały, niezwykle sympatyczny kotek. Ma już ponad dwa miesiące i nadaje się do adopcji. Jest bardzo ufny w stosunku do ludzi i zwierząt. Maluch zupełnie nie potrafi się bronić. Kociak bardzo dużo już przeżył w krótkim życiu. Najpierw został podrzucony do piwnicy jako maleńkie jeszcze ślepe kocię i skazany na śmierć z wycieńczenia i głodu. Znaleźli się jednak ludzie, którzy nie przeszli obojętnie obok kotka i pod troskliwą opieką tymczasowego opiekuna i wyrasta na zdrowego i chętnego do zabawy kociaka.
Dwuletnia kotka do tej pory błąkała się po ulicach miasta. Obecnie dochodzi do siebie po zabiegu sterylizacji. Niestety już za kilka dni będzie musiała go opuścić. Znów wróci na ulicę. Nie wiemy jak poradzi sobie w jesienną pluchę i zimowe, mroźne noce. Kotka na razie jest nieufna w stosunku do ludzi. Jednak gdy ktoś okazuje jej trochę ciepła, ona odwdzięcza się tym samym.
Apelujemy do ludzi z wielkim sercem, kochających zwierzęta, aby aby nie byli obojętni na krzywdę bezbronnych zwierząt. Zachęcamy do adopcji. Tel. 513 568 023


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (852) z dnia 8 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »