tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj... kota

 


Dzisiaj zachęcamy do adopcji małego, ślicznego kotka. Został podrzucony do piwnicy jednego z bloków na opoczyńskim osiedlu. Jego brat znalazł już nowych opiekunów. On wciąż czeka.
Maluch ma ok 4?5 tygodni. Jest już samodzielny ? z apetytem zajada podawaną karmę. Ma urocze biało?czarne umaszczenie. Jak każdy maluszek potrzebuje troski, opieki i bezpieczeństwa. Zwłaszcza, że na dworze coraz zimniej i za chwilę nadejdzie zima. Kociak jest wesołym rozrabiaką, więc idealnie nada się na towarzysza zabaw starszych dzieci. Z pewnością wniesie wiele radości w życie nowych właścicieli.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmail.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie dyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza malucha. Dając mu dom, a później oddając go na powrót robimy mu ogromną krzywdę.
Uwaga. Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie zwierzakowi domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego.

* * *
Uwaga ? znaleziono psa
26 września na ul. Mickiewicza koło pizzerii została znaleziona czarna, młoda labradorka. Wygląda na zadbaną potrafi zachować się w aucie, bardzo przyjaźnie nastawiona i do ludzi i innych psów. Pilnie szukamy jej właściciela. Jeśli w ciągu kilku najbliższych dni właściciel się nie odnajdzie suczka będzie przeznaczona do adopcji. Kontakt: 609 808 698


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (847) z dnia 4 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »