tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Z myślą o najmłodszych

 


Na stronie www.lodzkie.pl opublikowano listę gmin z terenu województwa łódzkiego, które mają najniższy w skali regionu stopień upowszechnienia edukacji przedszkolnej. Znalazły się na niej cztery gminy z naszego powiatu: Żarnów, Poświętne, Białaczów i Paradyż.
Urząd Marszałkowski przeznaczył 45 mln złotych na tworzenia przedszkoli i wsparcie działalności już istniejących w ramach planowanego w drugiej połowie marca konkursu z Poddziałania 9.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ?Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej?.
Wskaźnik upowszechniania edukacji przedszkolnej jest mierzony w oparciu o dane Głównego Urzędu Statystycznego, jako relacja liczby dzieci w wieku 3?5 lat w ośrodkach edukacji przedszkolnej do liczby dzieci w wieku 3?5 lat ogółem w danej gminie. Warto skorzystać tym bardziej, że w tym roku wsparcie w ramach programu zostanie ukierunkowane właśnie na obszary, które w skali regionu odnotowały najniższy stopień upowszechnienia edukacji przedszkolnej.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (761) z dnia 10 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »