tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Wykonam prace remontowe, malowanie, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Z Opoczna do kadry

 
Piłka nożnaIzabela Zdonek ze swoją bratanicą NataliąIzabela Zdonek, zawodniczka Ceramiki Opoczno, została powołana do seniorskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet. Jest pierwszą piłkarką z naszego regionu w kadrze.
Iza trafiła do reprezentacji po meczu z Medykiem Konin, obserwowanym przez selekcjonera Romana Jaszczaka. Przez trzy dni ? od 12 do 14 listopada ? uczestniczyła w konsultacji szkoleniowej na obiektach ośrodka sportowego w Wesołej pod Warszawą. Selekcjoner sprawdzał formę reprezentantek oraz kandydatek do gry w kadrze.
Występująca na pozycji ostatniego stopera opocznianka miała okazję trenować z najlepszymi polskimi zawodniczkami, które grają w klubach krajowych i zagranicznych. Na zakończenie zgrupowania wzięła udział w meczu kontrolnym Północ ? Południe, rozegranym w Sulejówku.
Klubowy trener Izy, Piotr Nasulewicz bardzo chwali swoją podopieczną. ? Jest bardzo wszechstronną zawodniczką, zarówno pod względem technicznym jak i motorycznym. Jej uderzenia z rzutów wolnych często przesądzały o wynikach meczów ? mówi. ? Świetnie prezentuje się także w hali. W turniejach halowych nierzadko była wybierana najlepszą zawodniczką. Jest przy tym bardzo przyjacielska, ambitna i pracowita. Podczas swojej kariery piłkarskiej nie opuściła żadnego treningu.
Izabela Zdonek urodziła się w 1984 roku. Jest rodowitą opocznianką i wychowanką Ceramiki. Pełni funkcję kapitana drużyny, która występuje w pierwszej lidze piłki nożnej kobiet, grupie północnej.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (801) z dnia 16 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »