tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Finanse

 ZUS zaprasza

 
W środę, 30 kwietnia tomaszowski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizuje bezpłatne szkolenie z zakresu odraczania terminu płatności składek oraz rozkładania na raty należności z tytułu składek

"Układ ratalny i odroczenie terminu płatności składek ? krok po kroku do ulgi w spłacie należności z tytułu składek ZUS" to temat bezpłatnego szkolenia, w trakcie którego będzie można dowiedzieć się o możliwościach uzyskania ulgi w spłacie należności z tytułu składek (odroczenie terminu płatności składek, rozłożenie na raty należności z tytułu składek).
Kto może ubiegać się o udzielenie ulgi w spłacie należności składkowych? Na czym polega rozłożenie należności na raty? Na czym polega odroczenie terminu płatności składek? Jakie należności podlegają rozłożeniu na raty, a jakie odroczeniu? Jakie warunki muszą być spełnione do rozpatrzenia wniosku o rozłożenie należności na raty, odroczenie terminu płatności? Jakie są obowiązki płatnika? ? to tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi udzieli specjalista ZUS.
Szkolenie odbędzie się w środę, 30 kwietnia o godzinie 10.30, w siedzibie tomaszowskiego Oddziału ZUS. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne dokonywanie zgłoszeń pod numerem telefonu: 44 726 36 00 wew. 518, od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 15.00.
Zapraszamy. Warto wiedzieć więcej.
(rz. p.)


rz.p.   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (875) z dnia 18 Kwietnia 2014r.
W dziale Finanse dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »