Wysoka wygrana Paradyża

IV liga

W inauguracyjnym spotkaniu sezonu 2013/2014 KS Paradyż wysoko pokonał na wyjeździe Ner Poddębice. Przewaga paradyżan nie podlegała dyskusji przez 90 minut gry.

Wyniki 1. kolejki

Ner Poddębice ? KS Paradyż 0:4 (0:2)
Bramki zdobyli: Łukasz Pierzyński, Łukasz Łukasik, Przemysław Bińkowski, Tomasz Majsak.
KS Paradyż zagrał w składzie: Jacek Łukasik ? Tomasz Majsak, Łukasz Łukasik, Kalinowski, Wojciech Majewski ? Kos (65 Michał Bańczyk), Łukasz Berc, Łukasz Pierzyński, Przemysław Binkowski ? Łukasz Grzybek (83 Młynarczyk), Mariusz Koćmin.
Paradyżanie przeważali zdecydowanie. Po kwadransie gry pierwszego gola zdobył Łukasz Pierzyński. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Krzysztof Łukasik.
W drugiej połowie gospodarze próbowali odrabiać straty, ale ich ataki były nieskuteczne. W końcówce spotkania paradyżanie przycisnęli rywala i w ostatnich siedmiu minutach zdobyli dwa gole. W 86 minucie do siatki gospodarzy trafił Przemysław Bińkowski, a w doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Tomasz Majsak.

Terminarz
W środę, 21 sierpnia rozegrano 2. kolejkę spotkań. Jak wiadomo, KS Paradyż zrezygnował z podejmowania ŁKS Łódź i oddał mecz walkowerem.
W niedzielę, 25 sierpnia drużyna Paradyża zagra na wyjeździe z LKS Czarni Rząśnia. Początek spotkania 3. kolejki o godz. 17.00.
W środę, 28 sierpnia w ramach 4. kolejki spotkań paradyżanie będą rywalizować z Pogonią Zduńska Wola. Mecz na stadionie w Wielkiej Woli rozpocznie się o godz. 17.00.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (841) z dnia 23 Sierpnia 2013r.