tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Wyróżnienie dla Opoczna, wyróżnienie dla TICO

 Na zdjęciu Fiks - Jurecka


Zarząd Okręgu Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Łodzi podjął decyzję o przyznaniu Studiu Tańca TICO w Opocznie prawo organizacji Pucharu Okręgu Łódzkiego PTT w sportowym tańcu towarzyskim. Zawody połączone z XIV ogólnopolskim turniejem tańca towarzyskiego o Puchar Burmistrza Opoczna odbędą się 2 maja w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych nr 3.
Przyznanie po raz drugi z rzędu prawa organizacji jednej z najważniejszych imprez tanecznych województwa łódzkiego jest nie lada wyróżnieniem zarówno dla samego Studia Tańca TICO, jak i dla miasta.
Do ubiegłego roku turnieje rangi Pucharu i Mistrzostw Okręgu odbywały się wyłącznie w Łodzi. Wysokie oceny turniejów tanecznych organizowanych w Opocznie wystawiane przez tancerzy, rodziców oraz sędziów i obserwatorów z ramienia Polskiego Towarzystwa Tanecznego sprawiły, że Opoczno zostało po raz pierwszy w historii okręgu rekomendowane do organizacji turnieju poza Łodzią. Decyzja okazała się słuszna, bowiem w ubiegłym roku na tanecznym parkiecie w Opocznie wirowało ponad 250 par z całej Polski.
W uznaniu bardzo wysokiego poziomu organizacyjnego ubiegłorocznego Pucharu Okręgu, licznej frekwencji i spontanicznego dopingu wszystkich startujących oraz za niespotykane w skali województwa zaangażowanie samorządu Opoczna, sponsorów oraz wszystkich osób współpracujących przy organizacji turnieju Zarząd podjął decyzję o ponownym rozegrani imprezy w naszym mieście.
Organizatorzy już zapewniają, że w trakcie zawodów nie zabraknie atrakcji. Jedną z nich będzie taneczne show w wykonaniu Marka Fiksy i Kingi Jureckiej, aktualnych mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich. Mniej wtajemniczonych informujemy, że Marek Fiksa partnerował w V edycji Tańca z Gwiazdami Ewie Wachowicz, a Kinga Jurecka była partnerką Bartosza Obuchowicza.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (660) z dnia 5 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »