tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Żagielfinanse oferuje:
Pożyczki BANKOWE ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Wyrównana rywalizacja młodzieży

 
Mała i Młodzieżowa Liga Halowej Piłki Nożnej

Opoczyńska halówka dzieci i młodzieży jest w tym sezonie bardzo wyrównana. W Małej Lidze aż sześć zespołów zdobyło dotychczas po 6 punktów. Dalsza rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. Faworytów powinniśmy poznać przed Nowym Rokiem, ponieważ do końca grudnia zespoły rozegrają jeszcze dwie kolejki spotkań.
W Lidze Młodzieżowej trzy drużyny mają po 9 punktów. Z tej trójki należy upatrywać kandydata do zwycięstwa w rozgrywkach.

Wyniki trzeciej kolejki

MAŁA LIGA

UKS Dwójka ? Ceramika 2001 B 2:8
Bramki dla UKS zdobyli Wiktor Gajewski i Igor Kowalewski, dla Ceramiki gole strzelili: Kacper Giełzak 4, Kacper Zalewski 3, Daniel Stolarczyk.
CZABO Opoczno ? Ceramika 2001 A 1:11
Bramkę dla CZABO zdobył Aleksy Sołtys, dla Ceramiki gole strzelili: Bartek Wiktorowicz 6, Mikołaj Kuleta, Wiktor Kuleta, Krzysztof Kmita, Miłosz Karwat, Paweł Karbownik.
Football Academy Opoczno ? Football Team 2001 2:3
Bramki dla Football Academy zdobyli Hubert Świątek i Kacper Tecław, dla Football Teamu 2001 gole strzelili Kacper Zięba 2, Adrian Wiktorowicz 1.
Cera 02 ? Academia Football Masters 2:2
Bramki dla Cery zdobyli Miłosz Grzesiński i Jan Stańczyk, dla AFM gole strzelili Wiktor Chrustowicz i Sebastian Białek.
Widzew Opoczno ? SP 1 Opoczno 1:13
Bramkę dla Widzewa zdobył Mateusz Sadłowski, dla SP 1 bramki zdobyli: Kornel Wojtal 7, Łukasz Prusek 3, Szymon Biniek 2, Mateusz Białas.
Kaja Opoczno Chłopcy ? Kaja Opoczno Dziewczęta ? mecz przełożony

Tabela
1. SP 1 Opoczno 3 6 21:2
2. Ceramika 2001 B 3 6 19:3
3. Ceramika 2001 A 3 6 15:1
4. Widzew Opoczno 3 6 18:14
5. CZABO Opoczno 3 6 10:12
6. Footoball Team 3 6 8:14
7. Cera 02 3 4 8:3
8. Kaja Chłopcy 2 1 1:6
9. Football Masters 3 1 3:9
10. Football Academy 3 1 3:17
11. Kaja Dziewczęta 2 0 1:11
12. UKS Dwójka 3 0 3:20

LIGA MŁODZIEŻOWA

Quniele ? Ceramika 98 2:9
Bramki dla Quniele strzelili Paweł Kolecki i Mateusz Milczarczyk, dla Ceramiki gole zdobyli: Adrian Wdowiak 4, Kacper Błaszczyk 3, Bartłomiej Stołek i Przemysław Piotrowski.
Cera 2000 ? ZSPryw. 1:7
Bramkę dla Cery zdobył Paweł Walczak, dla ZSPryw. gole strzelili: Bartosz Kaczmarek 4, Jakub Chmal 2, Patryk Wijata.
Panczester ? Championi 2:1
Bramki dla Panczesteru zdobyli Damian Pokusa i Wojtek Brzeziński, dla Championów gola zdobył Olaf Grzegorczyk.
UKS Ogonowice ? Woy B 7:2
Bramki dla Ogonowic zdobyli: Bartłomiej Wieruszewski 5, Mateusz Walkiewicz, Patryk Wiktorowicz, Mariusz Milczarczyk, Artur Safaryan.
Pogromcy ?Dzikuf" ? Woy A 3:4
Bramki dla Pogromców zdobyli: Wojtek Róg, Michał Gross i Filip Balcerak, dla Woya gole zdobyli: Jakub Białeta 2, Szymon Kmita i Bartłomiej Kozera.
69 ? Cera 99 1:7
Bramkę dla 69 zdobył Jakub Cichawa, dla Cery gole strzelili: Konrad Stępień, Hubert Wiktorowicz po 2, Mateusz Gruszczyński, Jakub Dąbrowski i Dawid Czerniak.

Tabela
1. ZSPryw. 3 9 23:4
2. Cera 99 3 9 20:4
3. Panczester 3 9 7:3
4. Woy A 3 6 11:4
5. Ceramika 98 3 4 13:13
6. UKS Ogonowice 3 3 12:14
7. Championi 3 3 7:12
8. Cera 2000 3 3 8:15
9. Pogromcy ?Dzikuf" 3 1 6:11
10. Quniele 3 1 5:14
11. 69 3 1 5:17
12. Woy B 3 0 4:10

Terminarz
* Sobota 21 grudnia
Mała Liga
10.30 Footoball Team 2001 ? UKS Dwójka
11.00 SP 1 Opoczno ? Kaja Chłopcy
11.30 Academia Footoball Masters ? Widzew Opoczno
12.00 Ceramika 2001 A ? Cera 02
12.30 Ceramika 2001 B ? CZABO
Kaja Dziewczęta ? Footoball Academy Opoczno ? mecz przełożony
Liga Młodzieżowa
13.00 Woy A ? 69
13.30 Woy B ? Pogromcy ?Dzikuf"
14.00 Cera 99 ? Quniele
14.30 Championi ? UKS Oogonowice
15.00 ZSPryw. ? Panczester
15.30 Ceramika 98 ? Cera 2000
* Sobota, 28 grudnia
Mała Liga
10.30 Footoball Academy Opoczno ? UKS Dwójka
11.00 CZABO ? Footoball Team 2001
11.30 Cera 02 ? Ceramika 2001 B
12.00 Widzew Opoczno ? Ceramika 2001 A
12.30 Kaja Chłopcy ? Academia Footoball Masters
13.00 Kaja Dziewczęta ? SP 1
Liga Młodzieżowa
13.30 Cera 99 ? Woy A
14.00 69 ? Woy B
14.30 Pogromcy ?Dzikuf" ? Championi
15.00 UKS Ogonowice ? ZSPryw.
15.30 Panczester ? Ceramika 98
16.00 Quniele ? Cera 2000


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (859) z dnia 20 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »