tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Wyposażone pracownie

 

Zespół Szkół im. Jana Brzechwy przystąpił do realizacji projektu doposażenia pracowni gospodarstwa domowego z funduszy „Banku Dziecięcych Uśmiechów” Fundacji Banku Zachodniego WBK. Otrzymana dotacja przeznaczona została na zakup sprzętu AGD i artykułów gospodarstwa domowego.
Projekt ma na celu stworzenie wychwawnkom bazy, jednej klasy, gdzie będą one mogły wspólnie z nauczycielami przygotowywać posiłki, uczyć się ich podawania i kulturalnego spożywania oraz obsługi urządzeń AGD. Na razie zakupiono do wspomnianej klasy zmywarkę do naczyń i zlew, maszynki do mięsa, tostery, gofrownice, piecyki elektryczne, sokowirówki, prodiże, garnki, talerze i sztućce oraz wiele innych artykułów. Do końca grudnia sala ma być wyposażona dodatkowo w lodówkę, pralkę, kuchenkę gazową. Na realizację inwestycji szkoła otrzymała również dotację z Banku Spółdzielczego Ziemi Piotrkowskiej.
W ramach projektu „Wyposażenie szkół i placówek oświatowych przeprowadzonych przez powiat opoczyński w pomoce dydaktyczne przeznaczone do nowoczesnych metod nauczania” starostwo wyłożyło środki w postaci 3 tys. zł na remont pracowni. Wkrótce w ramach tych środków mają zostać wyposażone w pomoce dydaktyczne m.in. pracownia fizyczna, językowa i krawiecka.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (646) z dnia 27 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »