Mała i Młodzieżowa Liga Halowej Piłki Nożnej
Drużyny uczestniczące w rozgrywkach rozegrały trzecią kolejkę spotkań. Zarówno w Lidze Młodzieżowej jak i Małej Lidze trudno wskazać faworytów. W każdej z grup jest kilku kandydatów do awansu do strefy play off.
Wyniki
LIGA MŁODZIEŻOWA
Grupa A
Mecz z 10 grudnia
Na Gazie ? Cera 97 7:2
Bramki dla zespołu Na Gazie zdobyli: Dawid Wujek i Kamil Lorek po 3, Dawid Owczarek, dla Cery Patryk Wijata i Krystian Nowak.
Elektryczne Pomarańcze ? Cera 98 I 4:4
Bramki dla Pomarańczy zdobyli: Aleksander Stępień 2, Rafał Piekarski i Dawid Dąbrowski, 1 dla Cery Bartosz Kaczmarek 3, Damian Kapuściński.
Mafia Zielonego Tulipana ? Cera 97 1:2
Dla Mafii gola zdobył Mikołaj Miros, dla Cery bramki strzelili Mateusz Szczegielniak i Marcin Tomasik.
Woy 98 ? Gimnazjum Bukowiec 5:4
Bramki dla Woya zdobył Michał Gross, dla Gimnazjum gole zdobyli: Adrian Tomasik 2, Bartosz Kwaśniak i Karol Łakomski po 1.
Pauzował zespół Na Gazie.
Tabela
1. Na Gazie 6 16:2
2. Mafia Zielonego Tulipana 6 15:6
3. Gim. Bukowiec 3 9:9
4. Woy 98 3 7:8
5. Cera 97 3 4:8
6. Cera 98 I 1 8:9
7. Elektryczne Pomarańcze 1 6:23
Grupa B
Czerwone Opoczno ? Cera 98 II 6:2
Bramki dla zwycięzców zdobyli: Michał Bąk 3, Daniel Pacan 2, Tomasz Telus 1, dla Cery gola zdobył Wiktor Sarba i padła jedna bramka samobójcza.
Tęcza Chłopaczyny ? Leśnik Sitowa 4:5
Bramki dla Tęczy zdobyli: Michał Zych, Dawid Wojtaszczyk, Patryk Kowalczyk, Wojtek Tyczyński, dla Leśnika gole strzelili: Robert Caban i Mateusz Wiktorowicz po 2, Bartek Chmal 1.
EOP Team ? UKS Prymusowa Wola 5:3
Bramki dla EOP zdobyli: Kuba Gorzałczyński, Kuba Dębowski, Michał Gorzeń, Wiktor Jakubczyk, Bartek Berc, dla UKS?u: Maciej Kucharski, Mikołaj Wilk, Sylwester Krzysztofik.
Pauzował R.S.P. Bic?Tric
Tabela
1. Tęcza Chłopaczyny 6 20:8
2. R.S.P. Bic?Tric 6 14:2
3. Czerwone Opoczno 6 11:10
4. UKS Prymusowa Wola 3 14:12
5. Leśnik Sitowa 3 6:8
6. EOP Team 3 9:23
7. Cera 98 II 0 4:15
LIGA MAŁA
Robaczki ? Ryś i Spółka 7:1
Bramki dla Robaczków zdobyli: Maciek Kołodziejczyk i Kuba Dąbrowski po 2, Krzysztof Baranowski i Kacper Bernas, 1 samobójcza, dla Rysia i Spółki gola strzelił Mateusz Tkaczyk.
Mojojojo ? Ceramika 2000 4:1
Bramki dla Mojojojo zdobyli: Mariusz Milczarczyk 2, Hubert Białoszewski i Bartłomiej Białas, dla Ceramiki gola zdobył Kacper Świąder.
SP 1 Opoczno ? SKS Jedynka B 13:1
Bramki dla SP 1 zdobyli: Mateusz Gruszczyński 4, Bartek Jach 3, Konrad Stępień, Olaf Grzegorczyk, Piotr Budzyński, Hubert Wiktorowicz, Damian Bednarczyk, Wojtek Brzeziński, dla SKS Jakub Białeta.
Pauzował SKS Jedynka
Tabela
1. SP 1 9 49:2
2. Robaczki 7 21:6
3. Ceramika 2000 3 5:5
4. Mojojojo 3 6:27
5. Ryś i Spółka 3 5:28
6. SKS Jedynka A 1 5:8
7. SKS Jedynka B 0 2:17
Następne mecze zostaną rozegrane w sobotę, 7 stycznia według następującego terminarza:
Liga Młodzieżowa
8.30 Woy 98 ? Cera 98 I (mecz z 10 grudnia)
9.00 Mafia Zielonego Tulipana ? Na Gazie
9.30 Tęcza Chłopaczyny ? R.S.P. Bic?Tric
10.00 Cera 98 I ? Cera 97
10.30 EOP Team ? Cera 98 II
11.00 Elektryczne Pomarańcze ? Gimnazjum Bukowiec
11.30 UKS Prymusowa Wola ? Leśnik Sitowa
Pauzują Woy 98 (grupa A) i Czerwone Opoczno (grupa B).
Liga Mała
12.00 Ryś i Spółka ? Ceramika 2000
12.30 Robaczki ? SKS Jedynka B
13.00 Mojojojo ? SKS Jedynka A
Pauzuje SP 1.
Organizatorem ligi jest LKS Opoka. Mecze rozgrywane są w hali sportowej ZSS nr 1.
|