tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Wyniki trzeciej kolejki

 
Mała i Młodzieżowa Liga Halowej Piłki Nożnej

W sobotę, 4 grudnia zespoły uczestniczące w lidze rozegrały trzecią kolejkę spotkań. Trzeba przyznać, że młodzi piłkarze grają na poważnie i walczą z wielkim zaangażowaniem o jak najlepsze wyniki, dlatego trudno jest wymieniać zdecydowanych faworytów.

Wyniki trzeciej kolejki

LIGA MŁODZIEŻOWA

Gimnazjum nr 1 – Cera 95 0:11
Bramki zdobyli: Mikołaj Kowalczyk 4, Marcin Kopacz 4, Adrian Bartyzel 1, Łukasz Krygel 1, samobójcza 1.
Kopernik Team – Gimnazjum Bukowiec 9:2
Bramki dla Kopernika zdobyli: Sebastian Janik 3, Krzysztof Łukasik 3, Łukasz Rożej 1, Bartek Matyśkiewicz 1, samobójcza 1; dla Bukowca gole zdobyli: Adrian Tomasik 1 i Dawid Zaborowski 1.
Gimnazjum Białaczów – Kraspoczno 2:2
Dla Białaczowa bramki strzelili: Mateusz Bertram i Adrian Młynarczyk; dla Kraspoczna bramki zdobyli: Marcin Tomasik i Jakub Michalczyk.
KS Paradyż – UKS Prymusowa Wola 7:2
Dla Paradyża gole strzelili: Bartek Sędkowski 3, Mateusz Śliwka, Konrad Piotrowski, Łukasz Mędrecki, Marcin Gębicki po 1; dla UKS–u gole strzelili: Mateusz Sadowski i Maciek Kucharski.
Sparta Ostrów – FC Iro 1:1
Bramkę dla Sparty zdobył Jakub Popecki; dla FC Iro Damian Kowalski.
SKS Jedynka – SMS 96 5:1
Bramki dla Jedynki zdobyli: Jacek Podlewski, Radek Śmigiel, Szymon Stępniak, Rafał Stępień, Karol Błaszczyk po 1; dla SMS–u gola strzelił Wojciech Tyczyński.
Lepszy Grzyb Niż Nic – LKS Mroczków 0:15
Bramki zdobyli: Bartosz Duda 6, Robert Łukasik 3, Bartek Kuleta 2, Sebastian Żurawski 2, Jakub Kotynia 2.
SGTM Sajga – EOP United 2:5
Bramki dla SGTM zdobyli: Wojtek Skorupa i Jakub Dębowski po 1; dla EOP: Piotr Bednarczyk 2, Czarek Szczegielniak, Piotr Fabianowski, Dawid Wojtaszczyk p1

Tabele

Grupa A
1. Cera 95 9 26:0
2. KS Paradyż 9 20:7
3. EOP United 6 18:5
4. FC Iro 4 12:6
5. Sparta Ostrów 4 6:11
6. SGTM Sajga 3 9:15
7. UKS Prymusowa Wola 0 2:22
8. Gimnazjum nr 1 0 0:27

Grupa B
1. Kopernik Team 9 29:4
2. SKS Jedynka 9 15:2
3. LKS Mroczków 6 19:5
4. Gim. Białaczów 4 6:10
5. SMS 96 3 12:14
6. Kraspoczno 1 3:14
7. Gim. Bukowiec 0 2:12
8. Lepszy Grzyb Niż Nic 0 6:31

LIGA MAŁA

SKS Jedynka B – Junior Kolejarz Team 2:9
Bramki dla SKS–u zdobyli: Hubert Białoszewski 1, samobójcza 1; dla Juniora gole strzelili: Mateusz Milczarczyk 3, Piotr Jóźwik 2, Maciej Stępień 2, Adrian Wdowiak 1, Kacper Błaszczyk 1.
SKS Jedynka A – SP nr 1 1:3
Bramkę dla SKS–u zdobył: Jakub Paduch; dla SP nr 1 bramki zdobyli Wojtek Róg 2 i Michał Gross 1.
UKS Dwójka – KS Gorzałków 4:1
Bramki dla UKS–u zdobyli: Maciej Zych 2, Paweł Jakubczyk 2; dla Gorzałkowa gola strzelił Mateusz Tkaczyk 1.
Mecz zaległy
Cera Skład – SKS Jedynka B 7:0
Bramki zdobyli: Bartosz Kaczmarek 4, Patryk Wijata 2, Maciej Nowak 1.

Tabela
1. Junior Kolejarz Team 9 25:6
2. SKS Jedynka 6 20:6
3. Cera Skład 6 10:2
4. SP nr 1 3 5:4
5. UKS Dwójka 3 7:17
6. KS Gorzałków 0 3:11
7. SKS Jedynka B 0 4:28


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (700) z dnia 10 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »