tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG - lek. med. Agnieszka Grabińska. ...
czytaj dalej »

Adaptacja poddaszy, sufity podwieszane, ściany ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Wyniki szóstej kolejki

 
Mała i Młodzieżowa Liga Halowej Piłki Nożnej



Drużyna SP nr 1 Opoczno



W sobotę, 21 stycznia rozegrano szóstą kolejkę spotkań. Zdecydowane zwycięstwa odniosły zespoły przewodzące w swoich grupach. Najwyższą wygraną zanotowała drużyna z Ligi Młodzieżowej, lider grupy B ? R.S.P. Bic?Tric, pokonując Cerę 98 II 20:0. W Małej Lidze SP nr 1 wygrywając z Ceramiką 2000 umocnił się na pozycji lidera.

Wyniki

Liga Młodzieżowa
Grupa A
Cera 97 ? Woy 98 1:3
Bramkę dla Cery zdobył Patryk Wijata, dla Woya gole zdobyli Mateusz Milczarczyk 2, Adrian Wdowiak 1.
Cera 98 I ? Mafia Zielonego Tulipana 2:2
Bramki dla Cery zdobyli Bartek Kaczmarek i Jakub Orłowski, dla Mafii gole strzelili Marek Kmita i Mateusz Olczykowski.
Gimnazjum Bukowiec ? Na Gazie 2:9
Bramki dla Gimnazjum zdobył Adrian Tomasik, dla Na Gazie bramki strzelili: Dawid Witek 5, Kamil Lorek i Bartek Nejman po 2.
Pauzował zespół Elektryczne Pomarańcze.

Tabela
1. Na Gazie 15 42:8
2. Woy 98 10 16:13
3. Cera 97 9 12:14
3. Woy 98 7 13:12
4. MZT 7 19:13
5. Bukowiec 6 17:22
6. Cera 98 I 3 14:28
7. Pomarańcze 1 8:30

Grupa B
R.S.P. Bic?Tric ? Czerwone Opoczno 3:0 (walkower)
Cera 98 II ? R.S.P.Bic?Tric 0:20
Bramki zdobyli: Damian Kowalski 7, Piotr Fabianowski 4, Adam Pecyna, Szymon Rafalski, Kamil Melka, Adam Kowalczyk po 2, Sebastian Szwąder.
Leśnik Sitowa ? Czerwone Opoczno 8:2
Bramki dla Leśnika zdobyli: Adrian Ogórek 3, Mateusz Wiktorowicz i Tomasz Rudalski po 2, Robert Caban, dla Czerwonego Opoczna gole zdobyli Tomasz Telus i Daniel Pacan po1.
UKS Prymusowa Wola ? Tęcza Chłopaczyny 0:3 (walkower)
Pauzował EOP Team.

Tabela
1. R.S.P Bic?Tric 15 63:6
2. Leśnik Sitowa 12 32:13
3. Tęcza Chłopaczyny 12 27:10
4. Czerwone Opoczno 9 18:23
5. Eop Team 6 16:30
6. UKS Prymusowa Wola 17:49
7. Cera 98 II 0 6:48

Mała Liga
SKS Jedynka B ? SKS Jedynka A 0:3 (walkower)
Ceramika 2000 ? SP 1 Opoczno 1:9
Bramkę dla Ceramiki strzelił Maciej Wójcik, dla SP nr 1 gole zdobyli: Konrad Stępień i Piotr Budzyński po 2, Mateusz Gruszczyński, Olaf Grzegorczyk, Dawid Czerniak, Hubert Wiktorowicz, jedna bramka samobójcza.

Ryś i Spółka ? Mojojojo 0:3 (walkower)
Pauzowały Robaczki.

Tabela
1. SP nr 1 15 61:5
2. Robaczki 10 32:9
3. SKS Jedynka A 10 20:11
4. Ceramika 2000 9 11:16
5. Mojojojo 6 10:31
6. Ryś i Spółka 3 8:41
7. SKS Jedynka B 0 3:32

Następne mecze zostaną rozegrane w sobotę, 28 stycznia według następującego terminarza:

Liga Młodzieżowa
9.30 Cera 97 ? Elektryczne Pomarańcze
10.00 Cera 98 II ? Tęcza Chłopaczyny
10.30 Na Gazie ? Woy 98
11.00 Leśnik Sitowa ? EOP Team
11.30 Gimnazjum Bukowiec ? Mafia Zielonego Tulipana
Pauzują Cera 98 I i UKS Prymusowa Wola.

Mała Liga
12.00 SKS Jedynka A ? SP nr 1
12.30 SKS Jedynka B ? Mojojojo
13.00 Ceramika 2000 ? Robaczki
Pazuje Ryś i Spółka.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (759) z dnia 27 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »