tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Wyniki inauguracyjnej kolejki

 
Mała i Młodzieżowa Liga Halowej Piłki Nożnej PSB Standard.

Do tegorocznych rozgrywek organizowanych przez Ludowy Klub Sportowy Opoka zgłosiło się 16 zespołów w Lidze Młodzieżowej (zostały one podzielone na dwie grupy) oraz 8 drużyn w Małej Lidze. W tej grupie rywalizacja toczyć się będzie systemem każdy z każdym. Mecze są rozgrywane w hali sportowej ZSS nr 1.

Wyniki

Liga Młodzieżowa
Grupa A
SMP Hżąszcze - Drużyna 95+6 2:5
Bramki dla SMP zdobyli: Kamil Melka 1, jedna ze strzału samobójczego; dla zwycięzców bramki zdobyli: Damian Kowalski 3, Patryk Kowalczyk i Jan Szmitka po 1.
ATS Opoczno - Red Stars 1:6
Bramkę dla ATS zdobył Alan Zieliński; dla Red Stars gole strzelili: Bartosz Duda i Tomasz Krych po 2, Sebastian Żurawski i Witold Pecyna po 1.

Gimnazjum Bukowiec
- Prywatna II 1:3
Bramkę dla Gimnazjum zdobył Mariusz Głąbiński; dla Prywatnej bramki strzelili: Mariusz Janik 2, Radosław Wilk 1.

Chamówek Team
- LKS Mniszków 0:17
Bramki zdobyli: Michał Cieślikiewicz 4, Artur Grzywacz 3, Adrian Gwiazda 2, Piotr Augustyński i Błażej Wach po 2, Artur Wach, Michał Wach, Sebastian Werłos po 1 i jedna bramka samobójcza .
Grupa B
Miedzna Squad - Ceramika 95 3:11
Bramki dla Miedznej zdobyli: Bartłomiej Jarząb, Dawid Karwat, Mateusz Purgat po 1; dla Ceramiki: Mikołaj Kowalczyk 4, Krystian Grzyb 3, Bartek Wujek 2, Adrian Bartyzel i Damian Prusek po 1.

Banan i Spółka - Olimpic Sobawiny 2:4
Gole dla Banana i Spółki zdobyli: Jacek Podlewski i Robert Ptaszek; dla Olimpic: Łukasz Stępniak 2, Wojciech Kalinowski i Dawid Lesiak po 1.
Prywatna I - KS Melanż 10:4
Bramki dla Prywatnej strzelili: Łukasz Róg 6, Krzysztof Łukasik 2, Daniel Rogulski i Sylwester Balica po 1; dla KS-u Adam Stańczyk 2, Tomasz Cieślikiewicz i Jakub Nowacki po 1.

Amator Fusball - Red Gang 23:1
Bramki dla zwycięzców zdobyli: Mateusz Grabek i Bartek Matyśkiewicz po 4, Łukasz Rożej 3, Wiktor Kępski, Łukasz Krygel, Adam Pręcikowski, Karol Chmal po 2, Marcin Mastalerz 1 oraz 3 bramki ze strzałów samobójczych; dla pokonanych honorowego gola zdobył Daniel Pacan.

Mała Liga
LKS Mniszków - SP Białaczów
(mecz przełożony)
LUKS Sławno - Czerwone Diabły 5:0
Bramki zdobyli: Marceli Bogusławski 2, Jakub Telus, Maciej Biedrowski, Fabian Kamiński po 1.
Drużyna 99 - Czwartacy 8:0
Bramki zdobyli: Olaf Grzegorczyk 5, Bartek Jach 3.
SP 1 - SKS Jedynka (mecz przełożony)
Druga kolejka zostanie rozegrana 28 listopada.

Terminarz

Liga Młodzieżowa
9.00 Grupa A: Red Stars - Drużyna 95+6
9.30 Grupa B: KS Melanż - Red Gang
10.00 Grupa A: ATS Opoczno - SMP Hżąszcze
10.30 Grupa B: Miedzna Squad - Banan i Spółka
11.00 Grupa A: Chamówek Team - Gim. Bukowiec
11.30 Grupa B: Ceramika 95 - Olimpic Sobawiny
12.00 Grupa B: Prywatna 1 - Amator Fustball
12.30 Grupa A: LKS Mniszków - Prywatna 2

Mała Liga
13.00 LKS Mniszków - LUKS Sławno
13.30 SP Białaczów - Czerwone Diabły
14.00 Druzyna 99 - SP 1
14.30 Czwartacy - SKS Jedynka


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (646) z dnia 27 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »